Paylaş

Facebook gönderiyi kaydetme kaydedilmiyor. Beğenilen video ve paylaşımları hesabınıza kaydedebilmeniz için yapılması gerekenleri kaleme alacağız.

Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarında hoşumuza giden paylaşımları kaydederek ilerleyen dönemlerde onu bulmak daha kolay olmaktadır. Bir kullanıcının hesabını takip etmiyor ya da onunla arkadaş değilsek bu durumda gönderisini kaydetmeniz yeterlidir. Aynı zamanda arkadaşımız dahi olsa bazı gönderilerin daha sonrasında kimin paylaşmış olduğunu unutabiliyoruz. Facebook’tan çıkıp tekrar girdiğimizde ise haber kaynağı alanı güncellendiğinden dolayı tekrar aynı gönderiyi göremeyebiliyoruz. Aramalarımız bazen sonuç getirse de çoğu zaman askıda kalabilmektedir. Aramanıza gerek kalmadan gönderiyi kayıt etmeniz halinde kaydedilenler alanına gelip kolay şekilde bulabilirsiniz. Hangi alandan işlem sağlayacağımıza ise birlikte kontrol ederek ayarlarımızı bitireceğiz. Kullanıcıların çoğu işlemleri biliyor olmasına rağmen gönderinin kaydedilmediği dile getirdiği için onun içinde ayrıca bir araştırma sağlamış bulunuyoruz.

Facebook gönderiyi kaydetme kaydedilmiyor

Facebook paylaşımı kaydetmiyor, facebook paylaşımı neden kaydetmiyor, facebook gönderiyi kaydet çalışmıyor, facebook gönderiyi neden kaydedemiyorum, facebook paylaşımı kaydetmek istiyorum ama kaydetmiyor, facebook paylaşımı kaydet diyorum olmuyor. Paylaşımı kaydetme özelliği artık tüm hesaplarda faal şekilde kullanılmaktadır. Daha kolay şekilde bulmamıza imkan sağlayan bu özelliği kullanamayanlardan biriyseniz o halde doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Facebook paylaşım kaydettim gözükmüyor

Facebook haber kaynağı alanında gezinti yaptığınız sırada hoşunuza giden bir gönderiye hemen beğeni ya da yorum yapabilmekteyiz. Yapılan yorum beğeniler gönderiyi daha sonrasında yeniden görmemize imkan sunmamaktadır. Eğer ortak arkadaşlarımızda yorum atmaya başlarsa haber kaynağında en üst sırada gönderi görülecektir.

Facebook gönderiyi kaydetme kaydedilmiyor,  facebook gönderiyi kaydetmiyor, facebook paylaşımı kaydetmiyor, facebook kaydettiğim gözükmüyor, facebook gönderiyi nasıl kaydedebilir miyim, facebook kaydettiğim yok

Facebook gönderinin kaydedilebilmesi için beğendiğiniz gönderinin sağındaki (…) işarete tıkladıktan sonra gelen ekranda Videoyu kaydet, fotoğrafı kaydet ya da gönderiyi kaydet diye ibare gelecektir. Kaydedilen gönderileri Hareketler dökümü alanına girerek Kaydedilenler alanında görebilirsiniz.

Kaydedilenler alanına giriş yaptıktan sonra kaydedilmiş herhangi bir gönderi bulamadığınız taktirde bu durumda kaydederken internet bağlantınız gitmiş olabilir. Bağlantı gittiği sırada siz kaydet dediyseniz bundan kaynaklı kaydedilenler de görünmemektedir.

Facebook gönderiyi kaydetme kaydedilmiyor,  facebook gönderiyi kaydetmiyor, facebook paylaşımı kaydetmiyor, facebook kaydettiğim gözükmüyor, facebook gönderiyi nasıl kaydedebilir miyim, facebook kaydettiğim yok

Tekrarı aynı işlemi sağlarsanız bağlantının olup olmadığını kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır. Facebook gönderiyi kaydetme kaydedilmiyor sorunuyla alakalı olarak belirttiğimiz işlem aşamaları tamamlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here