Paylaş

Facebook gönderiyi hikayede paylaşma. Haber kaynağı alanında yapılan bir paylaşımı kendi hikayenizde paylaşmak için gerekenleri konu aldık.

Facebook hesaplarında hikaye özelliği diğer uygulamalar göre daha az kullanılmaktadır. Whatsapp ve instagram uygulamalarına nazaran daha az kullanılmasından kaynaklı bu alanda önemli yeniliklere gidildiğini söyleyebiliriz. Doğum gününüz geldiğinde arkadaşlarınız size özel mesajlarınızı 24 saatlik süre dilimi içerisinde bu alana kayıt edebilmektedir. Facebook kullanıcıları genel olarak haber kaynağı bölümünde yapılan paylaşımlara daha fazla ağırlık vermektedir. Grupların paylaşımları ve buna bağlı üye oldukları sayfa paylaşımlarının hepsi bu alanda gözükmektedir. Facebook hesaplarında başka kişilerin yaptıkları paylaşımları artık tek bir tuşla kendi hikayenizde paylaşabiliyorsunuz. İnstagram’da olan bu özellik Facebook hesaplarında da kullanılmaya başlanmıştır. Gördüğünüz bir gönderiyi hikaye alanında nasıl paylaşacağınızı ise yazımızla birlikte yapabileceksiniz.

Facebook gönderiyi hikayede paylaşma

Facebook paylaşımı hikayede yayınlama, facebook başkasının gönderisini hikayeye ekleme, facebook gönderiyi hikayeye ekleme, facebook başkasının paylaşımını hikayeme nasıl ekleyebilirim, facebook başka bir gönderiyi hikayemde paylaşmak istiyorum. Hikaye kullanımını daha faal hale getirebilmek için Facebook’un getirdiği bu yenilikler oldukça fayda sağlamaktadır. Gönderiyi galeriye kaydedip ya da ekran görüntüsünü almadan tek bir tuşla artık kendi hikayenizde paylaşabilirsiniz.

Facebook paylaşımı hikayede yayınlama

Facebook uygulamasının içerisine girişimizi yapıp daha sonrasında haber kaynağı alanına geliyoruz. Geldiğiniz bu ekranda hoşunuza giden bir paylaşımı hikaye de yayınlamak istiyorsanız yapmanız gereken ayarlar oldukça basittir.

Facebook gönderiyi hikayede paylaşma, facebook paylaşımı hikayede yayınlama, facebook gönderiyi hikayeye ekleme, facebook başkasının paylaşımını hikayede paylaşma, facebook hikayende paylaş, facebook hikayende paylaş yok

Gönderinin hemen sağ tarafında bulunan Paylaş butonunun üzerine gelip tıklamanız halinde karşınıza Hikayende paylaş adı altında bir ekran gelecektir. Gönderiyi hikayede paylaştıktan sonra artık ayarlarınız tamamlanmış olacaktır.

Facebook gönderiyi hikayede paylaşma adı altında hazırlamış olduğumuz yazımız umarı sizlerin işlemlerini kolaylaştırmıştır. Paylaşım sırasında aldığınız bir hata ya da bununla ilgili eklemek istediğiniz bir şey varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook gönderiyi hikayede paylaşma, facebook paylaşımı hikayede yayınlama, facebook gönderiyi hikayeye ekleme, facebook başkasının paylaşımını hikayede paylaşma, facebook hikayende paylaş, facebook hikayende paylaş yok

Bazı hesaplarda Hikayende paylaş butonunun gelmediğini çıkmadığını dile getiren kullanıcılar bulunmaktadır. Bunun temel nedeni ise uygulamanın güncel olmamasıyla alakalıdır. Facebook hesabınıza gelen bir güncelleme olup olmadığını kontrol ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güncel olmasına karşında sorun devam ederse bunu sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine iletmeniz de yarar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here