Paylaş

Facebook gönderiyi grupta paylaşma. Facebook haber kaynağı alanında hoşunuza giden bir paylaşımı üye olduğunuz grupta paylaşmanın nasıl olacağını anlatacağız.

Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra genel olarak haber kaynağı alanına girerek gezintilerimizi sağlamaktayız. Gezintilerimiz sırasında hoşumuza giden paylaşımları kendi profilimizden yayınlanması için paylaş butonuna tıklamanız yeterli oluyordu. Artık bu paylaşımları gruplar alanında da paylaşmamız mümkündür. Facebook herkes tarafından kabullenilmiş ve kullanımı yapılan bir sosyal medya ağıdır. Her kesime hitap eden bu uygulama da işlemlerde daha kolay hale getirilmektedir. Özellikle 2019 yılına girdikten sonra çoğu alanların yerleri değişikliğe uğraşmıştır. Bildiğiniz üzere sorun bildirmek için artık telefonunuzu sallamak yeterli oluyor. Bunun nedeni zorlaştırmanın daha kolaya dönüştürülmesiyle alakalıdır. Getirilen her bir yenilik uygulamadaki tüm alanları kolaylaştırmayla ilgilidir. Facebook hesaplarında bir gönderiyi artık direk olacak şekilde grupta paylaşmak içinde çok fazla uğraş vermeniz gerek kalmamıştır.

Facebook gönderiyi grupta paylaşma

Facebook paylaşımı grupta yayınlama, facebook gönderimi grupta nasıl paylaşabilirim, facebook paylaşımı gruba yükleme, facebook başkasının gönderisinin grupta nasıl paylaşabilirim, facebook başka birinin yaptığı bir paylaşımı grupta yayınlamak istiyorum. Hesabınızda gezinti yaparken arkadaşınızın yaptığı bir paylaşımı gruptaki arkadaşlarınızda görsün diye paylaşmak için tek bir tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Facebook paylaşımı grupta yayınlama

Facebook hesabınıza gelerek haber kaynağında gördüğünüz gönderinin hemen alt tarafında bulunan Paylaş butonuna tıklamanız yeterlidir. Ardından karşınıza gelecek olan ekranda Bir grupta paylaş şeklinde bölüm göreceksiniz.

Facebook gönderiyi grupta paylaşma, facebook paylaşımı grupta yayınlama, facebook gönderiyi grupta yayınlama, facebook başkasının paylaşımını grupta yayınlama, facebook gönderi grupta yayınlanmıyor
  • Oraya tıklamanız halinde Karşınıza tüm üye olduğunuz grupların olduğu bir ekran gelecektir.
  • Ara butonuna grubun ismini yazmanız halinde yan taraftaki paylaş butonuna tıklamanız halinde gönderiyi grupta paylaşımını sağlamış olacaksınız.
  • Paylaşım sırasında bir hata gelirse bunun nedeni grup yöneticisi dışardan paylaşımlara kısıtlama getirmiş olabilir.
  • Ya da internet bağlantınızla alakalı sorun olabilir. Bağlantıları gözden geçirerek tekrar denemenizde yarar bulunmaktadır.
Facebook gönderiyi grupta paylaşma, facebook paylaşımı grupta yayınlama, facebook gönderiyi grupta yayınlama, facebook başkasının paylaşımını grupta yayınlama, facebook gönderi grupta yayınlanmıyor

Ayarlarımızı belirtilen şekilde işleme koyduktan sonra artık Facebook gönderiyi grupta paylaşma işlemlerini tamamlamış olacaksınız. İlerleyen dönemlerde tekrar aynı işlemi yapmak istediğiniz de ya da tanıdığınız bir arkadaşınız size sorduğunda bu işlemleri belirtilen şekilde devreye alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here