Paylaş

Facebook gönderiyi 30 gün gizleme. Facebook hesabında istemediğiniz kişilerin gönderilerini 30 gün nasıl gizleneceğini kapsamlıca sunacağız.

Facebook haber kaynağı bölümünde gördüğümüz bazı gönderiler hoşumuza gitmeyebilir. Bu paylaşımı yapan kişi yakından tanıdığınız biriyse eminim onu arkadaşlıktan çıkaramadığını için gönderilerini mecburi şekilde görüyorsunuzdur. Facebook bunu anladığı için artık haber kaynağında çıkan tüm görselleri kendinizin belirlemesini sağlayabiliyor. Artık haber kaynağında görmek istediğiniz gönderilerin 30 gün gizlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Ve karşı taraf bunu kesinlikle anlamamaktadır. Ayarların hangi alan üzerinden yapılandırıldığı merak edildiği için konunun araştırmasını detaylı bir şekilde kaleme alarak sizlere sunumunu gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreç içerisinde haber kaynağı alanında lüzumsuz gönderileri 30 gün görmemek sizin elinizde olacaktır.

Facebook gönderiyi 30 gün gizleme

Facebook haber kaynağındaki bir gönderiyi 30 gün gizlemek istiyorum, gönderiyi 30 gün nasıl gizlerim, facebook gönderiyi 30 gün gizleme için ne yapmam gerekiyor, facebook 30 gün gizlenmiyor, facebook gönderi gizleme, facebook gelen gönderiyi gizlemek istiyorum. Facebook hesabında birinin hoşunuza gitmeyen paylaşımları olabilir. Bu paylaşımlar otomatik olarak haber kaynağına gelecektir. Bunları 30 günlüğüne nasıl gizleneceğini ise yazımızda konu almış bulunuyoruz.

Facebook paylaşımı 30 gün gizleme

Facebook haber kaynağında her türlü paylaşımlar karşımıza gelmektedir. Gelen paylaşımlarda bazı arkadaş olduğumuz kişiler o kadar değişik gönderiler paylaşıyor ki belli bir zamandan sonra gına gelmeye başlıyor. Ve o kişiyi sevdiğimiz içinde arkadaşlıktan çıkaramadığımız da sorun uzayıp gidiyordu.

Facebook gönderiyi 30 gün gizleme, paylaşımı 30 gün gizleme, facebook gönderi gelmesin, facebook gönderi 30 gün gizlenmiyor, facebook kişi gönderisini gizleme, facebook gönderi 30 gün gelmesin

Ama bu duruma Facebook artık bir dur dedi ve getirdiği 30 gün gizleme işlemleriyle birlikte gönderisini gizlemek istediğiniz kişiyi sizlere sundu. İşlemlerin yapılandırılması için ise gönderiyi paylaşan kişinin gönderisinin sağ tarafında bulunan (…) çizgili butona tıklıyorsunuz.

Buraya tıkladığınız andan itibaren karşınıza bir kaç seçenek gelecektir. Bu seçeneklerin içerisinde arkadaş olduğunuz kişinin ismi ve 30 günlüğüne geçici gizle butonu vardır. Ona tıkladığınız o kişinin gönderileri geçici olarak 30 günlüğüne gizlenecektir.

Yalnız yapılan bu işlemden kesinlikle karşı taraf haberdar olmamaktadır. Zaten olayın en güzel tarafı da burada devreye girmektedir. Yani sürekli paylaşım yapan ve gereksiz paylaşımlar da bulunan kişileri engellemeden, arkadaşlıktan çıkarmadan bu yöntem ile 30 günlüğüne profilde görünmesinin önüne geçebiliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here