Facebook gönderiye gif ekleyemiyorum koyamıyorum. Facebook hesabınızda paylaşımlara hareketli resim ekleme işlemleri için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Facebook hesaplarına gerek telefondan gerekse de bilgisayar üzerinden erişim sağlamaktayız. Twitter uygulamasında baş gösteren gif özelliği artık facebook ve instagram hesaplarında da yerini almış durumdadır. İnstagram’ın genelde hikaye alanına getirilen bu özellik facebook hesaplarında ise gerek gönderi paylaşım kısımlarında da yerini almış durumdadır. Hareketli resim olarak bilinen bu gifleri aynı zamanda yapılan yorumlara da eklemeniz mümkündür. Fakat bazı kullanıcılar bu özelliğin hem nerede olduğunu merak ediyor hem de ekleme sırasında hatalarla karşı karşıya kaldığını dile getiriyor. Bunun üzerine girdiğimiz araştırmaları sizlere kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Bu sayede gerek gif bağlantılarının nerede olduğunu gerekse de ekleme adımında yaşanan sıkıntıları kapsamlıca ele alacağız.

Facebook gönderiye gif ekleyemiyorum koyamıyorum

Facebook paylaşımına gif eklemek istiyorum, facebook gif sorunu, facebook gif koymayı nasıl yapacağım, facebook gif nasıl koyabilirim, facebook gönderime gif koyma. Hareketli resim olarak bilinen gif özelliğinin en çok kullanıldığı sosyal medya platformu twitter uygulamasıydı. Ancak facebook ve instagram hesaplarında da özelliğin aktif ve faal olacak şekilde kullanımlarının artışı gözlemlenmektedir.

Facebook paylaşımına gif koyamıyorum

Facebook hesabınız da ”Ne düşünüyorsun?” alanına tıkladıktan sonra yazımızı paylaştıktan sonra o paylaşıma Gif eklemek için (…) alanına tıklıyoruz. Ardından karşınıza gelen ekran bilgilendirmesinde ”GIF” yazısını göreceksiniz. Burayı gördükten sonra tıklamanız halinde hareketli resim paylaşılacak olan gönderiye eklenecektir.

Facebook gönderiye gif ekleyemiyorum koyamıyorum, facebook gönderiye gif eklenmiyor, facebook paylaşımına gif koyamıyorum, facebook gif ekleyemiyorum, facebook gif koyamıyorum, gönderiye gif koyma

Yalnız bu alanda gönderi koymada sorun yaşar iseniz bu durumda telefon üzerinden giriş sağladıysanız telefonunuzdan facebook uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyelim. Uygulama yüklendikten sonra telefonu kapatıp tekrar açalım. Tekrar hesaba girerek aynı işlemin gerçekleştirmesini deneyelim.

Gerçekleştirilen işlem de hala daha sorun devam ederse başka bir telefondan hesabınıza giriş sağlayarak deneme sağlayalım. Burada da sorun devam ederse facebook sorun bildirme yazımızı kontrol ederek sorun bildirisini facebook yetkililerine ekran görüntüleriyle birlikte iletmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede facebook tarafından gerekli kontroller yapılacak ve gönderilemeyen ya da koyulamayan gif işlemleri sorunsuz ele alınacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz