Facebook gönderileri yönet çıkmıyor nerede. Facebook kendi profil alanınızdaki gönderileri yönetebilmek adına gereken alana nasıl ulaşacağınızı anlatacağız.

Normal hayatta çektiğimiz fotoğraflarımızı, videolarımızı doğrudan sosyal medya hesaplarında paylaşımımızı gerçekleştiriyoruz. Ya da gün içerisinde yaşamış olduğumuz ruh halimizi sosyal medya hesaplarında da paylaşımını sağlamaktayız. O an ne düşünüyorsak içimizden geçenleri hesaplarımızdan paylaşarak arkadaşlarımızın derdimize ortak olmasını istiyoruz. Paylaşılan gönderiler zaman içerisinde biriktiğinden dolayı bunları düzenlemek sanıldığı kadar basit olmuyor. Yani gönderileri silmek ya da gizlemek istediğimizde uğraş verebilmekteyiz. Bu bağlantıların tek tek işaretlenip aynı anda işlem görebilmesini sağlamak içinde belli bir alanın olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. Facebook kendini yenilediği için artık bu alanı tek çatı altında düzenlemeyi sizlere sunmuş bulunmaktadır. Gönderileri yönet kısmına tıklayarak bu alan üzerinden işlem sağlamaya olanak sağlamaktadır. Gönderileri yönet bölümün nerede olduğunu ve bu alana geldiğinde sizde neden gözükmediğine dair detaylara ise beraber bakacağız.

Facebook gönderileri yönet çıkmıyor nerede

Facebook gönderileri yönet görünmüyor, facebook gönderileri yönet nerede, facebook gönderileri yönet yok, facebook gönderilerimi yönetmek için ne yapmam gerekiyor, facebook gönderileri toplu yönetme, facebook gönderileri toplu gizleme. Facebook profil alanında yani sizin gönderi ekranınızda tüm gönderiler ile ilgili aynı anda işlem sağlanabilmesi için ilgili aşamalar aşağıda bulunmaktadır.

Facebook gönderileri yönet gelmiyor

Gönderilerinizin hepsini kendi telefonunuzdan da kolay şekilde yönetmek mümkündür. Ayarlar için yapmanız gereken işlem uygulamaya giriş yapıyoruz. Daha sonrasında profil alanına geliyoruz.

Facebook gönderileri yönet çıkmıyor nerede, facebook gönderileri yönet, facebook gönderileri yönet yok, facebook gönderileri yönet bende yok, facebook gönderileri yönet bulamıyorum, facebook gönderileri yönet görünmüyor
  • Profil bölümün geldiğinizde bu alanı aşağıya doğru hafif kaydırdığınızda karşınıza Gönderileri yönet adı altında bir sekmenin geldiğini görebilirsiniz.
  • Gelen bu alan üzerinden tüm gönderilerinizi yönetebiliyorsunuz.
  • Ama siz de böyle bir seçenek görünmüyorsa uygulama şifresini biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini sağlamanız gerekiyor.
  • Facebook hesabınıza bir güncelleme gelmiş mi gelmemiş mi bu bağlantıları kontrol ediyoruz.
  • Güncellemeleri gözden geçirdikten sonra farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek sorunun telefonunuzdan mı uygulamadan mı kaynaklı olup olmadığını inceleyebilirsiniz.

Ayarların tamamını bu şekilde sağladığınız da sorununuz hala daha devam ediyorsa bu durumda telefonu sallayıp sorunu bir şey çalışmıyor üzerinden bildirebilirsiniz. Facebook tarafından gerekli kontroller sağlanarak işlemler çözüme kavuşmuş olacaktır.

Önceki İçerikBilgisayarıma facebook yükleme indirme
Sonraki İçerikiphone hücresel veri kapalı uyarısı geliyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here