Paylaş

Facebook gönderiler yüklenemiyor diyor. Haber kaynağı alanına gönderiler gelmiyor ise yapılacak kontrollerin neler olduğunu ele alacağız.

Facebook alanında arkadaşlarımız ya da gruplara üye olduğumuz zaman paylaşımlarının hepsini haber kaynağı kısmına görebilirsiniz. Video ve resim paylaşımları ne kadar yorum veya beğeni alırsa o paylaşımlar en üst sırada yer almaktadır. Zaten Facebook kullanıcılarının bir çoğu da haber kaynağına düşen gönderilere bakarak zaman geçirmektedir. Fakat bu alanda da belli sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunların giderilebilmesi için de sizin adınıza ilgili incelemelerini gerçekleştirmekteyiz. Anlık meydana gelen sorunların giderilmesi oldukça basit olsa da harici sorunlarda problem yaşama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Gönderiler yüklenemiyor sorunu ile karşı karşıya kalan binlerce kullanıcının olduğunu söyleyebiliriz. Yaşanan sorun giderilmeyecek bir sorun olmadığı için incelemelerle birlikte problemin giderilmesi mümkün hale gelecektir.

Facebook gönderiler yüklenemiyor diyor

Facebook gönderiler yüklenmiyor, facebook gönderiler gelmiyor, facebook gönderiler çıkmıyor, facebook gönderiler neden yüklenmiyor, facebook gönderilerin gelmeme nedeni nedir, facebook internet var ama gönderiler gelmiyor, facebook haber kaynağına gönderiler düşmüyor. Sosyal medyanın en gözde ağlarından biri olan Facebook uygulamasında gönderilerin yüklenememesi sonrasında sağlanacak aşamaları kapsamlı bir biçimde konu alacağız.

Facebook gönderiler gelmiyor

Facebook internet olmadan çalışan bir uygulama değildir. Gönderilerin yüklenememesi sonrasında ilk kontrol etmeniz gereken işlem internet bağlantısıdır. İnternet bağlantı ayarlarını kontrol ederek yaşanan sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Facebook gönderiler yüklenemiyor diyor, facebook gönderiler gelmiyor, facebook gönderiler çıkmıyor, facebook gönderiler yüklenmiyor, facebook gönderiler yok, facebook gönderi sorunu

  • Mobilden bağlanıyorsanız wi-fiye, wifiden bağlanıyorsanız mobile bağlantı kurarak yeniden deneyelim.
  • Arka planda çalışan uygulama varsa bu uygulamaların kaldırılmasını gerçekleştirelim.
  • Hariciden uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Alt tarafta bulunan yenile butonuna bir iki kere yenile dediğiniz de de sorun giderilecektir.
  • Tüm bunlara rağmen hala daha sorun yaşanıyorsa başka bir telefondan giriş denemesi yaparak siz de sorun olup olmadığını test edebilirsiniz.
  • Bilgisayardan giriş yapıyorsanız bilgisayarda giriş yaptığınız tarayıcıyı değiştirebilirsiniz.
  • Son olarak sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletebilirsiniz.

Yapılan ayarlar ışığında Facebook gönderiler yüklenemiyor diyor sorunumuz da giderilecektir. Diyelim ki hala daha sıkıntı yaşanıyor bunu bizimle yorumdan paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here