Paylaş

Facebook gönderilen mesajı geri alamıyorum. Facebook hesabında gönderilen bir mesajı silmek ya da karşı taraf görmeden kaldırmak istiyorsanız detaylar haberimizde.

Facebook herkes tarafından sevilen ve kullanımı gerçekleştirilen platformlardan birisidir. Platform üzerinden kullanıcılar bir birleriyle ya arkadaş olarak ekleme ya da mesaj yöntemi ile iletişime geçmektedir. Mesajlaşma alanında kendisini geliştiren facebook’ta messenger alanında önemli gelişmeler meydana gelmiştir. Her geçen gün kendisini daha fazla geliştiren uygulama içerisinde merak edilen konuların ardı arkası kesilmemektedir. Tarafımıza iletilen sorulardan bir kaç tanesi de birisine gönderilen mesajı karşı taraf görmeden kaldırabilir miyim? Ya da gönderilen bir mesajı geri almak istiyorum. Bu özellik şuan için instagram ve whatsapp hesaplarında faal olacak şekilde kullanılmaktadır. Kısa süre önce whatsapp’ın herkesten sil özelliğinin gelişiyle birlikte pişmanlık duyulan gönderilerin iptali mümkündü. Fakat facebook’ta ise böyle bir butonun olmaması soruların sorulmasına sebep vermektedir. Biz de durumu sizler adına araştırma sağladık. Okuyacağınız yazı sonrasında facebook messenger alanı da dahi gönderilen bir mesajın karşı taraf görmeden silinip silinmeyeceğini konu aldık.

Facebook gönderilen mesajı geri alamıyorum

Facebook gönderdiğim mesajı karşı taraf görmeden kaldırmak istiyorum, facebook mesajı geri alabilir miyim?, facebook mesajın gözükmeden silinmesini istiyorum, facebook mesajı tekrar geri alma özelliği var mı? Facebook mesaj alanında en çok kendini geliştiren uygulamalardan bir tanesidir. Bunu her anlamda gösteren platform messenger artık bir mesajlaşma uygulaması olarak kullanılır hale getirmiştir. Tabi bu alanda merak edilen bir çok soru işaretleri de meydana gelmektedir. Yazımız da karşı tarafa gönderilen bir mesajın karşı taraf görmeden silinip silinmeyeceğini konu almış bulunuyoruz.

Facebook gönderilen mesajı silme

Tanıyıp tanımadığımız birine göndermiş olduğumuz mesajlarda bazen pişmanlık duyup o görmeden silmek istiyoruz. Bunu instagram ya da whatsapp uygulamasında çok yaşamışsınızdır. Böyle bir durumda anında mesajın geri çekilmesini sağlayabiliyorsunuz. Fakat Facebook hesaplarında böyle bir özelliğinin var olup olmadığı ise merak konusudur.

Facebook gönderilen mesajı geri alamıyorum, mesajı geri alma, gönderilen mesajı silme, facebook mesajı geri alma, messenger mesajı geri alma, facebook gönderilen mesajı silme

Öncelikle bu yönde çalışmaların hız kazandırıldığının bilgisini sizlerle paylaşmamız mümkündür. Lakin henüz işleme alınan net bir durum olmamasından ötürü şuanda bekleme devam etmektedir. Yani net bir şekilde bilgi verecek olursak facebook hesabında gönderilen bir mesajın daha sonrasında geri çekilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Facebook gönderilen mesajı geri alamıyorum ile ilgili yazımızda akla soru işaretleri bırakan konuyu ele almış bulunuyoruz.

2 YORUMLAR

  1. Benim 2015de actigim fecobok hesabim dogum tarihimi dışardan yazi gelmesin diye yaşımı küçülttüm kimliğimi yolladim evlilik cüzdanımi diplomami attim sonuç yok başka hesap açdım kendi adima actigim Kaç tane fecobok açtıysam kapatınız lutfen actigim 1 tane hesabımın tekini geri açarmışız kafayı yiycem dönüşte yapiyosunuz ben fake değilim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here