Facebook gönderilen istekler nerede. Facebook uygulamasına dahil olduğunuz andan itibaren gönderilen tüm istekleri bulmak artık daha kolay.

Kullanımını gerçekleştirdiğimiz sosyal medya hesaplarında bazen tanımadığımız insanlara da istek gönderimi sağlayabiliyoruz. Özellikle bu olay facebook hesaplarında daha çok meydana gelmektedir. Facebook arkadaşlık sistemi üzerine kurulu olmasından dolayı arkadaş olarak kişinin gönderilerinin tamamını görebilir beğenip yorum yapabilirsiniz. O yüzden tanıdığımız ya da tanımadığımız kişiler istek attığımız çok olmuştur. Ancak facebook hesaplarında bazen fazla kişiye istek attığımız için belli bir zamandan sonra artık istek gönderildikten sonra kendiliğinden geri çekilmektedir. Topluluk kurallarının esas alındığı uygulamada limitlerin zorlanması durumunda daha fazla kişiye istek gönderimi yapamıyorsunuz. Facebook hesabında fazla kişiye istek gönderdiniz ve bu isteklerin çoğu kabul edilmedi hepsi askıdaysa bir an evvel bunların geri çekilmesini işleme koymanız gerekiyor. Bunun için gönderilen istekleri bulmanız gerektiğinden ötürü hangi alana giriş yapmanız gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Facebook gönderilen istekler nerede

Facebook gönderdiğim istekleri bulma, facebook gönderdiğim tüm istekler, facebook gönderdiğim tüm istekler nerede, facebook gönderilen istekleri göremiyorum, facebook gönderilen istekler, facebook gönderdiğim istekler gözükmüyor. Tüm isteklerinizi görebileceğiniz ve bu doğrultuda düzenleme işlemlerini sağlayacağınız alana nasıl erişim gerçekleştireceğinizi adım adım olacak şekilde anlatacağız. Normal şartlarda instagram uygulamasında da gönderilen isteklerin tamamını artık görebiliyorsunuz. İnstagramın hemen ardından facebook’a da getirilen bu alan oldukça ilgi görecektir.

Facebook gönderilen istekleri bulma

Gönderilen isteklere ulaşım sağlayabilmek için uygulamaya girişimizi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya girdikten sonra sağ alt alandaki bildirimler bölümüne giriyoruz. Karşınıza gelen ekranda Tanıyor olabileceğin kişileri gör adı altında seçenek belirecektir. Bu seçeneğin hemen altında bulunan Tümünü gör bölümüne tıklamanız halinde farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Facebook gönderilen istekler nerede, facebook gönderilen istekler, facebook yolladığım istekler, facebook tüm arkadaşlık isteklerim, facebook arkadaşlık isteklerim nerede, facebook istekleri göremiyorum
  • Gelen ekranda Gönderilen arkadaşlık istekleri adı altında bir ayar sekmesi bulunacaktır.
  • Bu ayar sekmesine tıklamanızı sağladıktan sonra sorun tam anlamıyla çözüme kavuşacaktır.
  • Artık burada tüm arkadaş isteklerinizi görebilirsiniz. Hangilerini düzenlemek istiyorsanız bu düzenlemeyi kendinize bağlı şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Bazı kullanıcıların kendi hesaplarında böyle bir alanın olmadığını dile getirmiş olduklarından kaynaklı sorun güncellemenin yapılmamasıyla alakalıdır.
  • Facebook’u kaldırıp yeniden yükledikten sonra güncellemeleri devreye koymanız halinde sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.
Facebook gönderilen istekler nerede, facebook gönderilen istekler, facebook yolladığım istekler, facebook tüm arkadaşlık isteklerim, facebook arkadaşlık isteklerim nerede, facebook istekleri göremiyorum

Facebook gönderilen istekler nerede sorusunun yanıtını vererek gönderilen isteklerin kontrollerini sağlayacağınız ekrana ulaşımını sağlattırdık. Varsa eklemek istediğiniz bir yer yorumda bunu belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz