Paylaş

Facebook gönderilen isteği iptal etme. Facebook daha öncesinde gönderilen isteği geri çekmeniz için takip edilecek yolları sizlerle adım adım anlatacağız.

Bir özellik istenilenden fazla kullanıldığı andan itibaren hangi özelliği kullanıyorsanız eğer bu özelliğe kısıtlama gelecektir. Facebook platformunda ise arkadaşlık isteği gönderimi tüm özelliklerden önce gelmektedir. Yani yoruma, beğeniye veya başka bir özelliğe kısıtlama geldiğinde beklenebilmektedir. Ama arkadaşlık isteğine kısıtlama geldiğinde ister istemez uygulamadan soyutlaşabiliyorsunuz. İstek veri tabanını artık kontrol altında alabilmek ise mümkün hale getirilmiştir. Daha öncesinde isteklerin ne kadar gönderildiğini, kimlere gönderildiğini bilemediğimiz için çaresiz bir şekilde gönderdiğimiz isteklerin kabul edilmesini bekliyorduk. Ya da gezintilerimiz sırasında denk gelirsek o kişilerden isteği geri çekiyorduk. Bu sayede kısıtlamaya engel olan etkenleri ortadan kaldırdığımızı düşünüyorduk. Ancak artık yeni gelen güncellemelerle beraber gönderilen arkadaşlık isteklerinin tamamını görebildiğinden dolayı isteklerin geri çekmesini de yine kendiniz sağlayabilirsiniz.

Facebook gönderilen isteği iptal etme

Facebook gönderilen istek nasıl geri çekilir, facebook gönderilen isteği iptal etme, facebook gönderilen isteği geri alma, facebook gönderilen istek geri çekilmiyor, facebook gönderilen istek nereden geri çekilir. Facebook uygulamasında tanıyor olabileceğimiz birine gönderdiğimiz isteğin geri çekilebilmesi için ilk olarak gönderilen isteği bulabilmek gerekiyordu. Ama artık buna gerek olmadan isteklerin görüldüğü ekrana ulaşarak tek tek bunların geri çekme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Facebook gönderilen isteği geri alma

Facebook uygulamasında öncelikle Bildirimler>Tanıyor olabileceğin kişiler tümünü gör>Gönderilen Takip istekleri alanına geldiğinizde tüm isteklerin olduğu ekran belirecektir. Buradan hangi kişinin isteğini iptal etmek istiyorsanız iptal et demeniz yeterlidir.

Facebook gönderilen isteği iptal etme, facebook isteği geri alma, facebook gönderilen isteği geri çekme, facebook gönderilen istek nasıl iptal edilir, facebook istek geri çekmek , facebook isteği geri alamıyorum
  • İstek iptal edildi yazısını gördüğünüz de artık gönderilen istek geri çekilmiştir.
  • Bir de başarısız adı altında sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Bu sorunla karşılaştığınız da ise internet bağlantı ayarlarını gözden geçirmeniz de yarar bulunmaktadır.
  • Bağlantıları kontrol ettikten sonra hiçbir problem yaşamayacaksınız.
TAVSİYE YAZI: Facebook yanlış konumu düzeltemiyorum

Facebook gönderilen isteği iptal etme ayarıyla alakalı yukarıdaki işlemler sorununuzun giderilmesine doğrudan etki edecektir. Ama sizde bu alan ya da gönderilenler bölümü görünmüyorsa uygulamayı farklı bir telefondan açmayı denemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı telefonda da görünmüyorsa bu durumda kendi facebook hesabınızla ilgili sorun olduğu için facebook’a sorun bildirisi yaparak yaşanan sıkıntıyı kapsamlı şekilde iletebilirsiniz.

Facebook gönderilen isteği iptal etme, facebook isteği geri alma, facebook gönderilen isteği geri çekme, facebook gönderilen istek nasıl iptal edilir, facebook istek geri çekmek , facebook isteği geri alamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here