Paylaş

Facebook gönderi yüklenemedi açılmıyor. Facebook hesabında gelen bildirimdeki gönderiye girmek istediğinizde alınan hatanın çözümünü konu aldık.

Facebook alanında yapılan işlemlerin bildirimleri doğrudan bildirim alanında görebilirsiniz. Arkadaş olduğumuz kişilerin yaptıkları paylaşımlar, açtıkları canlı yayınlar bildirim olarak bizlere iletilmektedir. Özellikle yapılan canlı yayınların anlık bildirimleri gelerek sizin o yayını izlemeniz istenilmektedir. Ki zaten canlı yayınlar üzerinden ticaret yapan kitle sayısının da oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama bu bildirim alanına giren kullanıcılar gelen bildirimdeki bağlantıyı izlemek için üzerine tıkladığında ‘’Gönderi yüklenemedi’’ hatasıyla karşılaşmaktadır. Gönderinin neden açılmadığını o anki problemin ne ile alakalı olduğunu gözden geçireceğiz. Gönderi yüklenemedi uyarısı sonrasında ilk kontrol etmeniz gereken internet bağlantısıdır. Var olan bağlantınız gittiğinde böyle bir hata alabilirsiniz. Fakat genelde sorun bunla alakalıda olmayabilmektedir. O yüzden diğer nedenlere göz atarak sorunu gidereceğiz.

Facebook gönderi yüklenemedi açılmıyor

Facebook gönderi açılmıyor, facebook gönderi yüklenemedi diyor, facebook gönderi yüklenemedi hatası, facebook gönderi neden yüklenmiyor, facebook gönderi yüklenmeme hatasına neden olan etken nedir. Facebook alanında gelen bildirimi açmak istediğinizde karşınıza gönderi yüklenemedi uyarısı geldiğinde yukarıda da belirttiğimiz üzere kontrolü ilk olarak internet bağlantısıyla yapıyoruz. Yani wifiye bağlıyken mobile, mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştiriyoruz.

Facebook gönderi yüklenmiyor

İnternet ile ilgili bir sorun yoksa bildirim gelen kişinin ana profil ekranına giriş gerçekleştirelim. Hareket dökümünde o paylaşımın var olup olmadığını kontrol edelim. Muhtemel olarak o kişi yaptığı gönderimi sildiğinden ötürü ‘’Gönderi yüklenemedi’’ uyarısı alıyorsunuzdur.

Facebook gönderi yüklenemedi açılmıyor, facebook gönderi yüklenmiyor, facebook gönderi açılmıyor, facebook gönderi çalışmıyor, facebook gönderi yüklenemedi nedir, facebook neden gönderi yüklenemedi diyor

Gönderi yüklenemedi hatasının alınma nedenlerinden biride gönderinin kullanıcı tarafından silinmiş olmasıdır. Fakat 1 dakika önce gelen gönderiyi anında giriş yapmanıza rağmen de bu hatayı alabilirsiniz. Yani o eylemi yapan kullanıcı aynı anda bitirmiş olabilir. Ve bitirdikten sonra da kaldırmıştır.

Facebook gönderi yüklenemedi açılmıyor sorununun nedenini açıklığa kavuşturmaya çalıştık. Bu belirtilen işlemler sonrasında hala daha içiniz rahat değilse başka bir Facebook hesabından ilgili kullanıcının hesabına girerek sizin gördüğünüz gönderiden başka bir gönderi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Büyük olasılıkla orada da gönderi yüklenemedi uyarısı göreceksiniz.

Belirttiğimiz kontrollerde takıldığınız bir nokta varsa bunu bize yorum alanından iletmeniz halinde ilgili kontrol işlemlerini yapıp yine aynı şekilde yorum alanından sizlere ulaştıracağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here