Paylaş

Facebook gönderi planlama zamanlama. Facebook sayfanızda yayınlamak istediğiniz bir gönderiyi planlamanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Facebook sayfa yöneticileri sürekli gönderi paylaşımı sağlayarak sayfanın sürekli aktif olduğunu göstermektedir. Bazı anlarda bu paylaşımlara yetişilmediği zamanlarda ise sayfaya farklı bir yönetici ya da editör ekleyebiliyorsunuz. Sayfanızın sizin haricinizde hiç kimse tarafından yönetilmesini istemiyorsanız bu işlemi sağlanmayacağınızın farkındayız. Dolayısıyla burada devreye gönderi planlama girmektedir. Yani yoğun olduğunuzda, iş için dışarı seyahat ettiğinizde ve buna benzer durumlarla karşılaşıldığında sayfayla ilgilenmeyi unutabiliyoruz.. Facebook hesabında normal kişisel hesaplardan yapacağınız bir gönderi paylaşımını planlayamıyorsunuz. Sayfa sahibiyseniz eğer istediğiniz gönderiyi istediğiniz zamana planlama yapmanız mümkündür. Belirtilen zamanda gönderi kendi sayfanızda yayınlanmaya başlayacaktır. Sayfa içerisinde paylaşacağınız gönderinin planlanabilmesi için gerekenleri yazımızda sunacağız.

Facebook gönderi planlama zamanlama

Facebook gönderi planlama nerede, facebook sayfamda gönderiyi planlamak istiyorum, facebook gönderiyi zamanlama, facebook paylaşım zamanlama yok, facebook uygulamasında zamanlamayı göremiyorum, facebook planlamayı bulamıyorum. Sayfanızda yaptığınız paylaşımların daha fazla etkileşim alması ve sayfanın beğeni kitlesinin yükseltilebilmesi için sürekli paylaşım yapmanız gerekiyor.

Facebook gönderi planlamayı bulamıyorum

Elinizde bulunan paylaşımların yayınlanması haricinde 1 gün giremediğiniz zaman etkileşimde düşüş yaşanabilir. Bu ve benzeri durumlarda bir gün öncesinden gönderi zamanlamayı aktif etmeniz hem sayfanız için iyi olurken hem de sizin için de istenilen bir işlem haline gelecektir.

Facebook gönderi planlama zamanlama, facebook gönderi planlama, facebook gönderi planlamayı bulamıyorum, facebook paylaşımı zamanlama, facebook gönderi planlama yok, facebook gönderi planlama nerede
  • Gönderinin plana alabilmek adına sayfanızın profil ekranına geliyoruz.
  • Sayfanın profil kısmına geldiğinizde bir gönderi yaz bölümüne geldiğinizde hemen sol alt kısımda ayar sekmesi olacaktır.
  • Ayar sekmesi bölümüne tıklamanız durumunda planla seçeneğine tıklıyoruz.
  • Son olarak gelen ekrandaki bölümde ise hangi zamana planlamak istiyorsanız bunu ona göre belirlemesini sağlayıp alt alanda planla demenizle birlikte sorun kalmayacaktır.

Sayfanın yöneticisi sizseniz ve başka bir kişiyi yönetici olarak atamak istemiyorsanız sayfanızda da sürekli bir etkileşim olsun istiyorsanız bu yolu kullanmalısınız. Genelde planlama yöntemini kullanan çok kullanıcı bulunmaktadır.

Facebook gönderi planlama zamanlama, facebook gönderi planlama, facebook gönderi planlamayı bulamıyorum, facebook paylaşımı zamanlama, facebook gönderi planlama yok, facebook gönderi planlama nerede

Sayfayı yeni açan kullanıcılar planlama yapmak istiyor olmasına rağmen nerede olduğunu bilmemesinden dolayı sorun yaşamaktadır. Facebook gönderi planlama zamanlama ayarlarını da üst alanda belirttiğimiz şekilde işleme koymanızla birlikte artık gönül rahatlığıyla günlük hayattaki gezintilerinizi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here