Paylaş

Facebook gönderi bildirimlerini açamıyorum. Facebook hesabında istediğiniz sayfanın yada arkadaşınızın gönderi bildirimlerini almak için hangi ayarları yapacağınızı konu aldık.

Facebook haber kaynağını sürekli yenilerek takip ettiğimiz sayfanın gönderilerinin düşmesini bekliyoruz. Tabi sadece sayfa takibi değil arkadaş olduğumuz kişilerinde gönderilerini takip etmekteyiz. Bu kişilerin gönderilerini bazen yoğun paylaşım olduğunda gözden kaçırabiliyoruz. Önemli paylaşımların gözden kaçmaması için o kişi veya sayfaya öncelik verebiliyorsunuz. Ancak yine de gözden kaçmasın istiyorsanız bunun için gönderi bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz. Gönderi bildirimlerini aktif hale getirme işlemlerini sağladıktan sonra takip etmiş olduğunuz sayfa ya da arkadaş olduğunuz kişi paylaşım yaptığı anda sizlere Facebook tarafından bildirim gelecektir. Yapılan bu ayar ile beraber artık gönderileri gözden kaçırma ihtimaliniz ortadan kalkacaktır.

Facebook gönderi bildirimlerini açamıyorum

Facebook gönderi bildirimleri gelmiyor, facebook gönderi bildirimlerini alamıyorum, facebook gönderi bildirimlerini aç, facebook gönderi bildirimleri nasıl açılır, facebook gönderi bildirimleri nereden açılır, facebook gönderi bildirimlerini açmak için ne yapmam gerekiyor. Diye soruların cevaplarını araştıran kullanıcılara özel konuyu derinleştirdik. Youtube kanallarına abone olduktan sonra bildirimleri açtığınız da nasıl ki paylaşım sağlandığında bildirimler gelmektedir. Facebook hesabında da işlemler aynen bu şekilde ilerleme sağlamaktadır. Artık arkadaşlarınızın gönderileri açarak paylaşım sağlandığında sizler de o paylaşımları bildirim olarak alabilirsiniz. Peki bunu nasıl ayarlayacağım? Sorusunun yanıtını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Facebook gönderi bildirimleri gelmiyor

Facebook uygulaması içerisinde inanılmaz güzel video ve resim paylaşımları bulmanız mümkündür. Hatta video izlemeye daldığınız da ardından gelen video içerikleri de oldukça ilgi çektiğinden ötürü zamanımızın büyük yoğunluğu facebook alanından geçirmekteyiz.

Facebook gönderi bildirimlerini açamıyorum, facebook gönderi bildirimlerini açma, facebook gönderi bildirimleri gelmiyor, facebook paylaşım bildirimleri alma, facebook paylaşım bildirimi gelmiyor, facebook gönderi ayarları

Güzel video paylaşan sayfaların beğenmeye alarak onlardan gelen yeni bildirimlerin haber kaynağı yani ana sayfaya düşmesini beklemekteyiz. Ama facebook üzerinde arkadaşlarınız oldukça fazlaysa bazen yapılan paylaşımlar gözden kaçabiliyor. O yüzden beğendiğiniz bir arkadaşınızın ya da sayfanın paylaşımlarını bildirim olarak alabilmeniz için gönderi bildirimleri aktif hale gelmelidir.

  • Gönderiyi yapan sayfanın ya da arkadaşınızın profiline gelelim.
  • Yapmış olduğu bir paylaşımın sağ tarafında bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçenekler içerisinde ”Gönderi bildirimlerini aç” yazısını göreceksiniz.
  • Gönderi bildirimlerini aç dedikten sonra bundan sonraki süre içerisinde o arkadaşınızın ya da o sayfanın yaptıkları paylaşımları bildirim olarak alacaksınız.
  • Bildirimler bu işlemler sonrasında gelmiyorsa telefonun bildirim ayarlarını gözden geçirmeniz gerekiyor.

Facebook gönderi bildirimlerini açamıyorum, facebook gönderi bildirimlerini açma, facebook gönderi bildirimleri gelmiyor, facebook paylaşım bildirimleri alma, facebook paylaşım bildirimi gelmiyor, facebook gönderi ayarları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here