Paylaş

Facebook gizli konuşmaları silemiyorum. Yapılan tüm gizli konuşmaları kaldırmak istiyorsanız messenger alanında hangi ayarları yapacağınızı anlattık.

Facebook geliştirmiş olduğu messenger uygulamasında mesajlaşma her geçen gün daha da yaygın hale gelmiştir. Yeni facebook kullanıcıları messenger uygulamasına daha aşina olsa da eskiden facebook kullanan kişilerin bir çoğu henüz daha tam anlamıyla alışmış değildir. Önceleri gönderilen mesajlar direk facebook aracılığı ile diğer bir kullanıcıya iletiliyordu. Messenger uygulamasıyla birlikte yeni bir sohbet uygulaması hizmete sunuldu. Tabi messenger alanında belli aksaklıklar yaşansa da her geçen gün getirilen yeniliklerle birlikte kullanımı daha da artırılmış durumdadır. Bunların içerisine gizli konuşma alanı da eklenince kullanımı daha güvenli hale gelmiştir. Yaptığınız gizli konuşmaların tümünü silebileceğiniz alanı da sizlere sunmakta olan messenger uygulamasında hangi ayarların nasıl yapıldığına ilişkin işlemleri sizlere aktaracağız.

Facebook gizli konuşmaları silemiyorum

Messenger gizli konuşmalar nasıl silinir, messenger gizli konuşmalar silinmiyor, facebook gizli sohbeti silme, messenger tüm gizli konuşmaları silme, messenger gizli konuşmaların hepsini kaldırma, facebook messenger gizli konuşmalar nereden silinir. Facebook messenger alanında gizli konuşmanın nasıl yapıldığına ilişkin detaylardan daha öncesinde bahsetmiştik. Bu yazımıza konu olan tüm gizli konuşmaları messenger üzerinden nasıl silineceğini ise adım adım sunacağız.

Messenger gizli konuşmaları silme

Facebook messenger alanında yaptığınız tüm gizli konuşmalarının silinebilmesi için messenger uygulamasının içerisine giriş yapıyoruz. Messenger giriş sağladıktan sonra sol üst köşede bulunan profil resminize tıklıyorsunuz. Profil resmine tıkladıktan sonra açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız gerekiyor.

Facebook gizli konuşmaları silemiyorum, messenger gizli konuşmaları silme, messenger gizli konuşma silinmiyor, messenger gizli konuşmaları kaldırma, facebook gizli konuşmaları silme, messenger tüm gizli konuşmaları silme

Sayfayı aşağıya doğru çektiğiniz de ”Gizli konuşmalar” adı altında bir yazı göreceksiniz. Bu alanın içerisine giriş yapıyoruz. Ve sonrasında ”Gizli konuşmaları sil” yazısının üzerine tıklamanız halinde tüm gizli konuşmalar silinmiş olacaktır.

  • Konuşmaların silinmediğini gördüğünüz de internet ağını kontrol etmeniz gerekiyor.
  • O sırada internet bağlantınız kesilmiş olabilir.
  • Onun dışında messenger silerek yeniden yüklemesini yapabilirsiniz.
  • Gelen bir güncelleme de tüm gizli konuşmaların silinmesine engel vermiş olabilir.

Belirtilen ayarlar eşliğinde facebook gizli konuşmaları silemiyorum sorunumuz tam anlamıyla ortadan kalkmış olacaktır. Farklı bir sorun yaşarsanız yoruma yaşanan sorunu belirtebilirsiniz.

Facebook gizli konuşmaları silemiyorum, messenger gizli konuşmaları silme, messenger gizli konuşma silinmiyor, messenger gizli konuşmaları kaldırma, facebook gizli konuşmaları silme, messenger tüm gizli konuşmaları silme Facebook gizli konuşmaları silemiyorum, messenger gizli konuşmaları silme, messenger gizli konuşma silinmiyor, messenger gizli konuşmaları kaldırma, facebook gizli konuşmaları silme, messenger tüm gizli konuşmaları silme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here