Paylaş

Facebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır. Facebook messenger uygulamasında gizli konuşmaya gitmenin yolunu ve ne işe yaradığını kapsamlıca aktaracağız.

Messenger uygulamasının gelişiyle birlikte artık tüm Facebook kullanıcıları sohbet işlemlerini bu alan üzerinden gerçekleştirmektedir. Messenger alanında da önemli değişiklikler yaparak bu alanın daha kullanışlı hale getirilmesi sağlanmıştır. Facebook kendini sürekli geliştiren bir platform olduğundan ötürü sohbet alanındaki platformuna da önemli yenilikler getirmeyi ihmal etmemektedir. Tüm herkes sosyal medya alanında yaptığı konuşmaların başkaları tarafından görülebileceğinden endişe ederek rahat bir şekilde sohbet edememektedir. Ama Facebook buna engel olabilmek için görüşmelerin gizli olacak şekilde ilerlemesini sağlamaya imkan sunmuştur. Messenger üzerinde gizli konuşmaya nasıl gideceğinizi ve bu görüşmede nasıl ilerleme sağlayacağınızı detaylandıracağız. Bundan sonraki süreç içerisinde sizler de konuşmalarınızı gizli bir şekilde sağlamış olacaksınız.

Facebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır

Messenger gizli konuşma nedir, messenger gizli konuşma nasıl yapılır, messenger gizli konuşmaya nasıl gidilir, messenger sohbet gizleme, facebook sohbeti gizleme, facebook sohbeti gizlemek istiyorum, messenger sohbeti gizli yapma. Facebook messenger alanında konuştuğunuz kişiyle gizli bir görüşme sağlamak isterseniz bunu yapabilme imkanına sahipsiniz. Nasıl yapılır diyenlere özel hazırladığımız içerik sonrasında sorunlar giderilecektir.

Messenger konuşmayı gizleme

Facebook kullanıcıları bilir artık mesajlaşma işlemlerinin çoğunu messenger üzerinden yapmaktayız. Öncelikle telefonumuzda kullanımını sağlamış olduğumuz messenger uygulamasının içerisine giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Messenger alanında sohbeti gizleyeceğimiz kişinin sohbet alanına geliyoruz.

Facebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır, messenger gizli konuma nedir, messenger gizli konuşma, facebook gizli konuşma nedir, messenger konuşmayı gizleme, messenger sohbeti gizleme

Sonrasında üst alanda bulunan isminin üzerine tıkladığımız da karşımıza seçenekler sunulacaktır. Bu seçeneklerin içerisinde ”Gizli konuşmaya git” diyecektir. Gizli konuşmaya git bölümüne tıkladığınız da ise yeni bir pencere ekranı gelecek. Gelen bu sohbet ekranında sohbete başlayabilirsiniz. Tüm konuşmalar gizli tutulacak şekilde ilerleme sağlanmaktadır.

Eski sohbet pencere ekranında yapılan konuşmalar durmaya devam edecektir. Belirli bir süre bulunmaktadır. Bu süre dilimi içerisinde yazılan yazıların tamamı kaybolmaktadır. Tüm kişilerle konuşmalarınızı bu şekilde gizli olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Bu alanda bayağı bir sıkıntı yaşayan kullanıcı bulunuyordu. Artık gönül rahatlığı ile görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır sorusunu merak edenlere özel hazırlanan yazımız sonrasında sizler de artık gizli konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Facebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır, messenger gizli konuma nedir, messenger gizli konuşma, facebook gizli konuşma nedir, messenger konuşmayı gizleme, messenger sohbeti gizlemeFacebook gizli konuşma nedir nasıl yapılır, messenger gizli konuma nedir, messenger gizli konuşma, facebook gizli konuşma nedir, messenger konuşmayı gizleme, messenger sohbeti gizleme

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here