Paylaş

Facebook giriş yapılamadı üzgünüz hatası veriyor. Facebook giriş yapılamıyor lütfen internet bağlantısını kontrol edin diyorsa çözüm yazımızda.

Facebook severek giriş gerçekleştirdiğimiz sosyal medya uygulamalarından birisidir. Uygulamaya girişlerimiz sırasında sorunlar yaşanabilmektedir. Meydana gelen bu sıkıntıların bazıları bizle alakalı olsa da bazıları da sunucu ile alakalıdır. Ki sunucu kaynaklı oluşan sorunlarda sizin yapabileceğiniz tek işlem sadece beklemektir. Çünkü yaşanan sorun sadece sizle ilgili değil herkesin yaşamış olduğu bir sorun olacaktır. Facebook’ta son zamanlarda giriş yapılamadı alan kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Uygulama içerisinde giriş yapmaya çalıştığında üzgünüz, lütfen internet bağlantınızı kontrol edin şekilde bir hata gelmektedir. Almış olduğunuz bu hatanın altında yatan nedenle ilgili çeşitli araştırmalar yapmış bulunuyoruz. Gerçekleştireceğimiz işlemlerle beraber sorunumuzu giderip problemi ortadan kaldıracağız.

Facebook giriş yapılamadı üzgünüz hatası veriyor

Facebook üzgünüz giriş yapılamıyor, facebook giriş yapılamıyor diyor, facebook hesabına giriş yapılamadı uyarısı geliyor, facebook lütfen internet bağlantısını kontrol et diye uyarı veriyor, facebook bağlantıları kontrol et uyarısı veriyor. İnternet bağlantınız varken lütfen internet bağlantınızı kontrol edin diye bir uyarı alıyorsanız bunun nedenlerine dair tüm kontrolleri birlikte sağlayacağız.

Facebook giriş yapılamıyor

Böyle bir hata aldığınızda ilk yapmanız gereken internet bağlantınızı yeniden gözden geçirmek olacaktır. Mobil veriden bağlıysanız, wi-fiye bağlanarak deneme yapabilirsiniz. Yine tam tersi bir işlem sağlayabilirsiniz. Sorun devam ederse telefonu bir kere kapatıp açarak yeniden deneme sağlamanız da yarar bulunmaktadır.

Facebook giriş yapılamadı üzgünüz hatası veriyor, facebook lütfen bağlantıları kontrol et diyor, facebook giriş yapılamıyor, facebook üzgünüz giriş yapılamıyor, facebook giriş yapılamadı, facebook bağlantı yok diyor
  • Bazen uygulama güncel olmadığında ya da uygulamaya gelen güncellemeden dolayı böyle bir hatayla karşılaşılabilmektedir.
  • O yüzden play store ya da Apple store üzerinden uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Kaldırıp yeniden yüklemekte sorununuzu çözecektir.
  • Yüklemeleri, güncellemeleri ve internet bağlantılarını kontrol ettiniz ancak hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda başka bir telefondan hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Deneme başarılı olursa eğer telefonunuzda bir sıkıntı olabilir.
  • Genelde android işletim sistemli telefonlarda bu sorun meydana geldiğinden dolayı Ayarlar>Uygulamalar>Facebook> Ön belleği temizle ve verileri sil butonuna tıklamanız yeterlidir.
TAVSİYE YAZI: Facebook sahte kimlikle hesaplar çalınıyor

Sorun tüm bu müdahalelere rağmen devam ederse sorun bildir üzerinden karşılaşılan sorunu facebook’a bildirmeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here