Paylaş

Facebook giriş mailimi unuttum açılmıyor. Facebook’a giriş yapmak istediğiniz kod maile geliyor ve siz maile giremiyorsanız çözüm haberimizde.

Facebook’a üyeliğimizi telefon ya da mail adresi üzerinden sağlayabiliyoruz. Genelde facebook hesaplarının çalınma nedenleri de Hotmail uzantılı maillere 6 aydan fazla süreyle giriş yapılmamasından kaynaklıdır.

Nedeni ise Hotmail uzantılı bir mailinize 6 aydan fazla süreyle bağlantı kurulmadı ise hesabınız boşa düşmektedir. Ve daha sonrasında bu mail adresinizi başka bir kullanıcı çok rahat bir şekilde almaktadır. Facebook hesabı açan tüm kullanıcı da giriş yaptığı mail adresine uzunca bir süre girmemektedir.

Facebook giriş mailimi unuttum açılmıyor

Eğer hesabınızı bir başkası almadıysa tekrar hesabınıza şifre belirleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Facebook’a giriş şifrenizin bilinmemesi durumunda şifremi unuttum adımlarının takip edilmesi gerekiyor. Şifremi unuttum dedikten sonra da facebook otomatik olarak giriş bilgilerinize kodu göndereceğini dile getirmektedir.

Giriş yapmış olduğunuz mail adresinizin tamamını size göstermemektedir. Örneğin on***k@hotmail.com ya da gmail.com uzantısını vermektedir. Bu aşamada girilen bilgileri sizin tespit etmeniz gereklidir. Mail adresinizi unutmanız halinde takip etmeniz gereken adımları sizlere paylaşacağız.

Facebook mail adresini unuttum, facebook kodu eski mailime gönderiyor, facebook girdiğim maili unuttum, facebook giriş yaptığım mail adresini unuttum ne yapmalıyım, facebook uygulamasına girdiğim mail adresini kaybettiğimde nasıl bir yol izleyebilirim. Diyelim ki siz giriş gerçekleştirmesi sağladığınız mail adresinizin ne olduğunu bile unuttunuz. Ve yıldızlı işaretlerden dahi adının ne olduğunu bilmiyorsunuz. O halde takip edeceğiniz yolu değiştirmeniz gerekiyor.

Facebook mail adresini unuttum

Biz de hazırladığımız bu yazımızla beraber mail adresinizi unuttuysanız bile hesabı nasıl geri alacağınızı sizlerle paylaşacağız.

Facebook giriş mailimi unuttum açılmıyor, facebook girdiğim maili unuttum, facebook giriş mailini hatırlamıyorum, facebook mail adresimi unuttum, facebook kod eski mailime gönderiliyor
  • Öncelikle şifremi unuttum adımlarının takip edilmesi gerekiyor.
  • Şifremi unuttum adımlarının takibi sonrasında gelen ekranda mail adresinize kod göndereceğini söyler.
  • Siz mailinizi bilmediğiniz için kod gidiyor olsa bile o koda ulaşım yapamayacaksınız.
  • Haliyle alt kısımda yer alan Bunlara artık erişimin yok mu? Butonuna tıklıyoruz.
  • Oraya tıkladığınızda sizden yeni mail adresinizi girmenizi isterse yeni mail adresinin girişini gerçekleştiriyoruz.
  • Eğer yeni mail adresi vermez ise de https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 adresi üzerinden sorun bildir ekranına ulaşacaksınız.
Facebook giriş mailimi unuttum açılmıyor, facebook girdiğim maili unuttum, facebook giriş mailini hatırlamıyorum, facebook mail adresimi unuttum, facebook kod eski mailime gönderiliyor

Buraya giriş yapmış olduğunuz bir mail adresi girip sorunun açıklamasını alt bölüme detaylı şekilde yazıyoruz. Facebook yetkilileri tarafından gerekli incelemeler bittikten sonra problem ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here