Paylaş

Facebook geçici engellendin kod göndermiyor. Facebook şifre unuttuğunuzda giriş yapmak için kod istediğinizde geçici engellendin uyarısının çözümüne bakacağız.

Facebook şifrenizi unuttuktan sonra şifremi unuttum diyerek mail adresimize ya da telefon numaramıza kod istemekteyiz. Kod istenildikten sonra telefonunuza ya da mailinize kod gelmiyorsa tekrar isteme sağlamaktayız. Fakat Facebook üzerinde bir özellik fazla kullanılması durumunda ‘’Geçici engellendin’’ uyarısıyla karşı karşıya kalmaktasınız. Aslında bir işlem eğer olmuyorsa bunda tekrarlama yapmanız ona kısıtlama gelmesine sebebiyet verecektir. Kod gelmeme aşamalarında yapılan en büyük hatalardan birisi de gelen kodun yanlış girilmesiyle alakalıdır. Eğer kısa mesaj bildirimlerini GSM operatörünüzden kapalı hale getirdiyseniz bundan ötürü de kod gelmeyecektir. Fakat bu alanı çok denediğiniz için geçici engellendin diyorsa bunun neden ve çözüm detaylarına beraber bakacağız.

Facebook geçici engellendin kod göndermiyor

Facebook geçici engellendin diyor, facebook engellendin hatası veriyor, facebook geçici engellendin nasıl kalkar, facebook kodu göndermiyor engellendin diyor, facebook kod alanında geçici engellendin sorunu yaşıyorum, facebook geçici engellendin hatasını giderme. Gelen kısıtlama sonrasında karşınıza ‘’Geçici engellendin’’ diyerek çıkabilmektedir. O yüzden bu hata sonrasında panik yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Facebook engellendin diyor

Aldığınız geçici engellendin sorunu sonrasında zaten sizlerde bunun ne ile alakalı olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Facebook hesabında o ekranda istenilen şeyin fazlaca olmasından ötürü sorun ile karşı karşıya kalmaktasınız. Her özelliğinde aynı hata ile karşılaşma ihtimalinizin olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır.

Facebook geçici engellendin kod göndermiyor, facebook engellendin, facebook geçici engellendin diyor, facebook engellendin sorunu kalkmıyor, facebook kod vermiyor engellendin diyor, facebook geçici engeli kaldırma

  • Kod ekranında geçici engellendin yazısı gördüğünüzde ve bunu daha öncesinde hiç deneme yapmadıysanız ve hatalı olduğunu düşünüyorsanız zaten aşağısında hemen ‘’Bize bildir’’ yazısını görebilirsiniz.
  • Bu alana ben daha öncesinde sizin bu özelliğinizi daha öncesinde hiç denemedim diyerek durumu facebook yetkililerine iletebilirsiniz.
  • Onun dışında kısıtlamayı siz getirdiyseniz muhtemel olarak cihaza kod gelmiyordur. Ama facebook kodu göndermiştir. GSM operatörüyle görüşmenizde fayda bulunmaktadır.
  • Engelleme sonrasında birkaç gün bekleyip daha sonrasında yeniden deneyebilirsiniz. Engelleme tüm özelliklerle ilgili gelebilmektedir. Bununda bilgisini paylaşmakta fayda bulunmaktadır.
  • Kod alamıyorsanız farklı diğer yöntemleri deneyin sürekli aynı işlemi tekrarlatmanız engel almanıza sebebiyet verecektir.

Facebook geçici engellendin kod göndermiyor sorunuyla alakalı olarak belirttiğimiz aşamaları dikkate almanız halinde sorunsuz bir şekilde işlem sağlanabilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here