Facebook fotomu kim paylaşmış bulma. Facebook üzerinde bilginiz olmadan paylaşılan bir resmi bulmak istiyorsanız çözüm haberimizde yer almaktadır.

Dünyanın en çok kitlesine sahip Facebook uygulamasında biri sizden habersiz sizin olduğunuz bir resim paylaşabilir. Yapılan bu paylaşımı normal koşullarda bulabilmek için ya o resmi paylaşan kişinin sizinle arkadaş olması gerekiyor ya da tanıyor olabileceğiniz bir kişi olması lazım. Onun dışında resmi sizden habersiz paylaşan birini bulmanız imkansız denecek kadar azdır. Ancak teknolojinin gelişim gösterdiği bir dönemde sosyal medya hesaplarında da bunun önünce geçilecek önlemler alınmaktadır. Özellikle Facebook geçmişten günümüze kadar popülerliğini azaltmadan sürekli olacak şekilde kendini geliştirmektedir. Birisi sizin olduğunuz karedeki resmi bile yayınlasa Facebook o resmi bile arama yapmadan tek bir tuşla bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Gözden geçireceğin fotoğraflarınızın olduğu alana giriş yaparak tüm resimlerinizi görebilirsiniz. Sizin bulunduğunuz fotoların tamamını bu alanda görebiliyorsunuz. Aslında bazı kullanıcılar bu işlemin kişisel haklarına aykırı olduğunu düşünse de çoğu kullanıcı özelliği aktif şekilde kullanmaktadır.

Facebook fotomu kim paylaşmış bulma

Facebook resmimi kim paylaşmış, facebook fotomu paylaşanı görme, facebook resmimi kimler paylaşmış, facebook habersiz fotolarımı bulma, facebook habersiz resim paylaşımlarını nasıl görebilirim. Gün içerisinde herkesle resim çekilebiliriz. Çekilen bu resimler aynı gün ya da farklı aralıklarla paylaşılmaktadır. Biriyle resim çekildiyse o kişiyle normalde arkadaşınızdır. Dolayısıyla Facebook üzerinden de arkadaş olduğunuzdan ötürü bu kişiyle resim çekilebilirsiniz.

Facebook resmimi kim paylaşmış

Çekilen resimler zaman içerisinde sosyal medya hesaplarına ekleme yapılmasından dolayı arkadaşınızın hangi aralıkta resmi paylaştığını bilemeyebilirsiniz. Yani arkadaşınız resmi paylaşırken sizi etiketlemeyi unuttuysa bu durumda o resmi anında bulamayabilirsiniz.

Facebook fotomu kim paylaşmış bulma, fotomu kim paylaşmış, resmimi kim paylaşmış, facebook resmimi kim paylaşmış, facebook fotomu kim paylaşmış, facebook fotomu habersiz paylaşanı bulma

Dolayısıyla fotonun kolay şekilde bulunabilmesi için Facebook hesabınızın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Profil alanına gelerek buradan da ismimizin hemen altında bulunan ekleme butonunun sağındaki (…) noktalı bölmeye tıklıyoruz.

Zaman tünelini göden geçir butonuna tıkladıktan sonra Gözden geçireceğin fotoğraflar bölmesine giriş yapmamız halinde tüm fotoğraflarınızı bulabilirsiniz. Burada göreceğiniz fotoğraflar başkalarının sizin olduğunuz resim paylaşımlarınızı sunacaktır.

Facebook fotomu kim paylaşmış bulma, fotomu kim paylaşmış, resmimi kim paylaşmış, facebook resmimi kim paylaşmış, facebook fotomu kim paylaşmış, facebook fotomu habersiz paylaşanı bulma

Facebook hesabınızda fotonuzu habersiz paylaşan kişileri bu yolu takip ederek bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram kullanıcı adıyla giriş yapmıyor
Sonraki İçerikiphone maile resim ekleme dosya gönderme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here