Paylaş

Facebook fotoğraflarım kendiliğinden silinmekte. Facebook hesabınıza yükleme yaptığınız resimlerin sizin onayınız olmadan silindiğini görüyorsanız detaylar haberimizde.

Facebook dünya çapında bir sosyal medya platformudur. 2019 Yılında getirdiği yeniliklerden sonra kullanım daha kolay hale getirilmiştir. Her türlü isteğinizi çok rahat bir şekilde sağlayabiliyorsunuz.

Facebook’a üye olunduktan sonra rehberinizdeki kişileri kolay şekilde bulabilmeniz mümkündür. Arkadaşlarınıza istek göndermeden önce o kişilerin sizleri tanıyabilmesi için resimlerimizi kendi hesabımıza yüklüyoruz. Ardından istekleri göndermemiz halinde karşı tarafın bizi tanıması daha kolay hale gelmektedir.

Facebook fotoğraflarım kendiliğinden silinmekte

Facebook’ta yapmış olduğunu resim paylaşımlarının kendiliğinden silinmesi sizleri üzecektir. Normalde Facebook’ta resimlerin silmemize rağmen resim URL bağlantıları hala çıkıyordu. Yüklemiş olduğunuz bir resmin kendi kendine kaldırılma nedenlerine beraber bakacağız.

Facebook resimlerin neden siliniyor, facebook fotoğraflarımı siliniyor, facebook resimlerim silinmesin, facebook fotolarım kendi kendine silinmesin, facebook’a yüklemiş olduğum fotoğraflar sürekli olarak siliniyor. Yüklemesini gerçekleştirmiş olduğunuz bir fotoğrafın kendiliğinden silinmesini gördüğünüz andan itibaren altında yatan nedenine bakmak istiyorsanız yazımızı incelemeniz yeterlidir.

Facebook resimlerim neden siliniyor

Facebook topluluk kurallarına önem veren bir sosyal medya platformudur. Uygulama içinde kişileri rahatsız edici bir paylaşım yapmanız halinde resim ile ilgili aksiyon Facebook yetkilileri tarafından sağlanmaktadır.

Facebook fotoğraflarım kendiliğinden silinmekte, facebook fotoğraflarım silinmesin, facebook resimlerim siliniyor, facebook fotoğraflarım kendi kendine siliniyor

Facebook yükleme yaptığınız bir içeriği anında kaldırmamaktadır. İçeriğin önce birkaç kişi tarafından şikayet edilmesi gereklidir. Eğer siz bir fotoğrafı yükledikten sonra fotoğraf kendiliğinden kaldırıldıysa yüksek ihtimalle şikayet edildiğinden dolayıdır.

Şikayete konu olacak bir resim değilse eğer bu durumu Facebook yetkililerine iletebilirsiniz. Telefonunuzu sallayarak sorun bildir ekranına gelip sorunu ilgili yetkililere bildirebilirsiniz. Facebook yetkilileri şikayetleri haksız bulması halinde fotoğrafı tekrar geri yükleyecektir.

TAVSİYE YAZI: Facebook yükleme başarısız paylaşım yapılmıyor

Bazen hattın dondurulması sonrasında fotoğraflarım görünmeme durumu olabilmektedir. Hat dondurulduktan sonra yeniden açtığınızda resimler görünmüyorsa bununla alakalı olarak beklemeniz gerekiyor. Çünkü bu sorun sunucu kaynaklıdır. Ve sunucu kaynaklı olan problemlerde sizin bir işlem sağlamaya gerek bulunmamaktadır.

Facebook resimlerinizin başkaları tarafından da silinme durumu olabilir. Hesap bilgilerinizi başka kişiler biliyorsa eğer bu da sizin için bir problem oluşturacaktır. O yüzden hesapta güvenliği arttırmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here