Facebook fotoğraflarım albümlerim kayboldu gözükmüyor ise bunun altında yatan nedeni kapsamlıca sizlere anlatacağız. Facebook hesabında oluşturulan resim albümlerinin baktığınız da görünmediğini gözlemlediğiniz de bu tarz durumda neler yapacağınızı dile getireceğiz.

Yaşlısından gencine tüm kesimin kullanım sağlamış olduğu sosyal medya platformu Facebook hesabında herkesin bilindiği üzere eskiye dayalı fotoğraflar ve albüm klasörleri bulunmaktadır. Öyle ki artık eskiden annelerimizi, nenelerimizin bizlere göstermiş olduğu fotoğraf albümünü bizler Facebook hesabında oluşturmuş olduğumuz fotoğraf albümü içerisinde görüntüleyebiliyoruz. Fakat son zamanlarda yaşanan fotoğraflarım ve albümlerim kayboldu sorunu her geçen gün artış gösterdiğinden ötürü bu sorunun temelinde yatan nedenin araştırmasını da yine siz kıymetli okurlarımız için araştırdık. Buna istinaden yaptığımız araştırmalar sonrasında izleyeceğiniz yöntem ile birlikte facebook hesabında durduk yere kaybolan albüm ve fotoğrafların nasıl geri getirileceğine ilişkin adımları kapsamlıca anlatacağız. Böylelikle sorun tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook fotoğraflarım albümlerim kayboldu gözükmüyor

Facebook fotoğraflarım albümlerim kayboldu gözükmüyor, albümler kayboldu, albümler gözükmüyor, facebook albümler gözükmüyor, facebook fotoğraflarım kayboldu, facebook albüm kayboldu, facebook albüm çıkmıyor ise ilk öncelikle Facebook hesabınızın şifresini değiştirmelisiniz. Hesabınız başkasının eline geçmiş olabilir. Ardından da hesabınızı güvene almanız gereklidir. Bu işlemleri sağladıktan sonra aşağıdaki adımları gerçekleştirelim.

Facebook albümler gözükmüyor

Facebook hesabımda uzun seneler önce atmış olduğunuz ya da yeni oluşturmuş olduğunuz albümdeki fotoğrafların bir anda kaybolduğuna şahit olduğunuz durumda yukarı da da belirtildiği üzere ilk yapılacak işlem şifre bağlantısını değiştirmek olacaktır.

Yapılan işlem ardından eğer albümü telefon üzerinden göremiyorsanız, internet bağlantısını kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Bağlantıları kontrol edip uygulamayı cihazınızdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayıp başka bir arkadaşınızın telefonun da da giriş sağlayarak kendisin facebook hesabından albümlerinizi kontrol ettirin.

Eğer yapılan bu işlem adımları sonrasında albümler yada fotoğraflarınıza hala daha ulaşım sağlayamıyorsanız, bu durumda yapılacak işlem facebook’a karşılaşmış olduğunuz bu sorunu iletmek olacaktır.

Facebook fotoğraflarım kayboldu

Anlatımını sağlamış olduğumuz adımlar sonrasında hala daha problem devam ediyorsa ilk olarak Facebook hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ üst alanda bulunan ”?” işaretli alana tıklıyoruz.
  • Açılan sayfanın alt satırında bulunan ”Bir sorun bildirin’‘ ikonuna tıkladığınız da açılan sayfada karşınıza seçenekler gelecektir.
  • Buradan ”Bir şey çalışmıyor” alanına tıklayıp sorunun detaylı açıklamasını iletiyoruz.

İşlemlerin gerçekleştirmesini sağladıktan sonra Facebook tarafından incelemeler sağlanıp sizlere geri dönüş yapılacaktır. Böylelikle karşılaşılan sorun ortadan kalkacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Facebook fotoğraflarım albümlerim kayboldu gözükmüyor, albümler kayboldu, albümler gözükmüyor, facebook albümler gözükmüyor, facebook fotoğraflarım kayboldu, facebook albüm kayboldu, facebook albüm çıkmıyor

Önceki İçerikFacebook fotoğraf yükleyemiyorum olmuyor
Sonraki İçerikFacebook profil resmimi değiştiremiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz