Facebook fotoğraf yükleyemiyorum olmuyor tarzında hataların tamamını yazımızla birlikte giderebilirsiniz. Facebook hesabında fotoğraf yüklemesi yada paylaşımı sırasında yükleme başarısız hatası sonrasında neler yapılacağını buna sebep veren olayları neticelendireceğiz.

Sosyal medya devi facebook hesabında yaptığımız paylaşımlar bir anda sizin fenomen oluşunuza sebebiyet dahi verebilmektedir. Haricinde de şöyle bir bilgi paylaşmakta fayda bulunmaktadır. Yaptığımız paylaşımlar sayesinde daha fazla kişiye ulaşım sağlayabiliyor ya da beğeni sonrasında yapılan paylaşım neticesinde üst sırada kalabiliyoruz. Lakin bazı anlarda facebook hesabına fotoğraf yükleyeceğimiz sırada ya da profil resmi ile kapak resmi değiştirme sırasında karşılaşılan yükleme hatalarının nasıl giderileceğine ilişkin işlemleri merak etmekteyiz. Hal böyleyken karşılaşılan yükleme sorununun nasıl kaldırılacağı neler yapılması gerektiğini sizler için detaylıca ele alacağız. Böylelikle yükleme başarısız hatası da ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook fotoğraf yükleyemiyorum olmuyor

Facebook fotoğraf yükleyemiyorum olmuyor, fotoğraf yükleyemiyorum, fotoğraf yüklemesi başarısı, facebook fotoğraf istiyor, facebook fotoğraf yüklenmiyor, facebook fotoğraf paylaşmıyor hatası karşısında buna sebep veren bir çok neden bulunmaktadır. Bizler de bu nedenleri tek tek sizler için araştırmış bulunmaktayız. Böylelikle yapılandırılan işlem ayarları sonrasında fotoğraf yüklememe problemi de ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook fotoğraf yüklenmiyor

Facebook hesabınıza fotoğraf yükleme adımında almış olduğunuz hataların başında Adobe flash player eklentisinin yüklü olmamasından kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Dolayısıyla ilk önce adobe flash player eklentisinin eski sürümlerini bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra Buraya tıklayarak yeni sürümünün yüklenmesini gerçekleştirmeniz gereklidir.

Yapılan işlem ayarları sonrasında adobe flash player sürümü için zaten kendisi bilgi verecektir ancak siz yine de indirmeye başlamadan önce tüm tarayıcılardan çıkış sağlayın.

Bu işlem ardından yükleme işlemini tekrar denemenizde fayda bulunmaktadır. Eğer hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda reklam engelleyici yani adblock gibi eklentiler var ise bu eklentilere ”Facebook” uygulamasının ekli olup olmama kontrollerini sağlayalım. Ayarları yaptıktan sonra tekrar deneme sağlayalım.

Facebook hesabınıza yükleme sağlayacağınız fotoğraf üzerinde bir çok düzenleme sağladıysanız eğer bu düzenleme sağlanan fotoğrafın yükleme de başarısız olma ihtimalini yükselteceği için sizden ricam orjinal halini yüklemeyi deneyelim.

Facebook fotoğraf paylaşmıyor

Yukarıda belirtilen işlem ayarları sonrasında hala daha sorun yaşamaya devam ediyorsanız bir kaç kontrol daha yapmanız gereklidir.

Yani yükleme sağladığınız fotoğrafın boyutunu ayarlayın. Eğer fazla ise bunu küçültüp o şekilde işlem sağlayalım. Hatta tarayıcınızın verilerini temizleyip bu bağlamda bir de son sürüm kullanım sağlayıp sağlamadığınıza dikkate almanızda fayda bulunmaktadır.

Tüm bu uğraşlar sonrasında hala daha problem devam ediyorsa bu durumda bunu Facebook’a bildirmeniz gerekiyor. Bunun için de hesabınıza giriş sağladıktan sonra sağ üst tarafta bulunan ”?” işaretine tıklayıp ”Bir sorun bildirin” ikonuna tıklamanız gereklidir.

Facebook fotoğraf yükleyemiyorum olmuyor, fotoğraf yükleyemiyorum, fotoğraf yüklemesi başarısı, facebook fotoğraf istiyor, facebook fotoğraf yüklenmiyor, facebook fotoğraf paylaşmıyor

Önceki İçerikFacebook messenger cıkıs yapamıyorum
Sonraki İçerikFacebook fotoğraflarım albümlerim kayboldu gözükmüyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz