Paylaş

Facebook fotoğraf onayı bildirimlerini kapatma. Başkası sizin de içinizde bulunduğunuz bir resim paylaştığınızda onay istemesin diyorsanız detaylar yazımızda.

Facebook artık kendini ileri derecede geliştirerek yüzünüzün tanımasını gerçekleştirmektedir. Yüz tanıma işlemine onay vermeniz durumunda farklı bir hesaptan sizin haberiniz olmadan bir paylaşım yapılması halinde bu durum size iletilmektedir. Yani facebook yüz tanıma sistemi ile beraber sizden habersiz bir paylaşımın önüne geçmiş olmaktadır. Eğer o karenin başka biri tarafından paylaşılmasını istemiyorsanız doğrudan kişiyi uyarabilir ya da şikayeti facebook yetkililerine iletebilirsiniz. Aslında bu özelliğin var olması teknolojinin ciddi anlamda ilerlediğinin de ispatlar niteliktedir. Her ne olursa olsun milyarlarca kişinin olduğu uygulamada başka biri tarafından resminin paylaşılması halinde anında sizi buluyor olması ciddi anlamda dikkate alınacak bir durumdur. Eğer tanınan bir sima ve sürekli başka kişilerle resim çekilen biriyseniz bu durumda fotoğraf onayı bildirimi sürekli olacak şekilde karşınıza gelecektir. Gelen bu bildirimler belli bir zaman sonra size sıkabileceğinden ötürü bildirimlerin sadece bu alanda kapatılabilmesi de mümkündür. Nasıl olduğunu merak ettiğinizi bildiğimiz için ilgili yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Facebook fotoğraf onayı bildirimlerini kapatma

Facebook fotoğraf onayı sormasın, facebook fotoğraf onayı bildirimi gelmesin, facebook onay bildirimi almak istemiyorum, facebook fotoğraf onayı bildirimini kapatabilmek için nereye girmem gerekiyor, facebook fotoğraf onayı çıkmasın. Paylaşılan resimlerin kimler tarafından sağlandığını görmek, bilmek istiyor sadece bunun bildirimlerinin anlık olarak gelmesini istemiyorsanız yapmanız gereken ayar oldukça basittir.

Facebook fotoğraf onayı bildirimi gelmesin

Facebook fotoğraf onayı bildirimlerinden sıkıldıysanız ilk olarak uygulamanın içerisinde girişimizi gerçekleştirerek alt tarafta bulunan bildirim çubuğuna tıklıyoruz. Size gün içerisinde gelen tüm bildirimleri bu alandan görebiliyorsunuz.

Facebook fotoğraf onayı bildirimlerini kapatma, facebook onay bildirimi gelmesin, facebook fotoğraf onayını kapatma, facebook foto onayı nasıl kapatılır, facebook fotoğraf onayı istemiyorum, facebook fotoğraf onayı bildirimi gelmesin

Fakat siz fotoğraf onayı bildirimlerini almak istemediğiniz için o bildirimin sağında bulunan (…) noktalı bölüme tıklayıp oradan da ‘’Fotoğraf onayı hakkındaki bildirimleri kapat’’ butonuna tıklamanız yeterliliğini koruyacaktır.

TAVSİYE YAZI: Facebook fotoğraf onayı nedir ne işe yarar

Bundan sonrasında bu bildirimler tarafınıza gelmeyecektir. Bildirimleri komple kaldırmakta mümkündür. Facebook facebook sunmuş olduğu bu özellikle beraber hangi alanda bildirim kapatılmasını istiyorsanız o alanın yanındaki kutucuğa tıklayıp bildirimlerin önüne geçmenize imkan sunmaktadır. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here