Değerli arkadaşlar yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook fazla ödeme aldı ve iki ücret çekildi diyenler için itirazınızı nasıl sağlayacağınıza bakacağız.

Facebook dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesine hakim olan bir sosyal medya uygulamalarından birisidir. Kitle büyük olunca reklam veren kişi sayıları da fazlalaşmaktadır. Fakat çoğu reklam verenlerin son zamanlardaki araştırmaları Facebook fazla ödeme aldı ve iki ücret çekildi şeklindedir.

  • Alınan hatanın giderilebilmesine yönelik aşamaları birlikte kontrol edeceğiz.
  • Ücretin fazla alınması ya da iki kez çekilmesi ister istemez sizi paniğe sokacak ve reklamın kapatılmasına kadar gidebileceksiniz.
  • Reklamları kapatmadan önce hemen itirazınızı sağlamanız gerekmektedir.

Facebook fazla ödeme aldı ve iki ücret çekildi

Facebook fazla ödeme aldı

Facebook fazla ödeme aldı diye dert yanıyorsanız eğer bu ücrete itiraz hakkını kullanabilirsiniz. Normalde bu ve benzeri sorunların tamamı bizim yanlış tercih yapmamızla ilgilidir. Nedeni ise orada bizden istenilen süreyi fazla seçtiğimizde bilmeden ücretler fazla alınabilmektedir.

Ancak her zaman verdiğiniz gibi reklamları veriyorken bir anda sizden daha fazla ücret alındı ya da iki kez aynı ücretin çekildiğini görürseniz bu Facebook kaynaklıdır. Çoğu kullanıcı bankasıyla iletişime geçiyor olsa da bankanın yapabileceği herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

  • Tutarın daha fazla çekilmemesi için kartınızı kısa süreliğine devre dışı bırakabilirsiniz.
  • Ancak onu yapmadan önce ilk olarak itirazınızı sağlamalısınız.
  • İtirazın sağlanabilmesi https://business.facebook.com/help/contact/391647094929792 form üzerinden ilerleme yapabilirsiniz.
  • Burada fazladan alınan ödemelerinize itirazınızı çok rahat bir şekilde sağlamanız mümkündür.

Ancak siz ödeme itirazı için formu direk olarak yapıştırırsanız sizden hesaba giriş yapmanız istenecektir. Hesaba girmeden işlem gerçekleştirmesi sağlayamazsınız.

Facebook iki ücret çekildi

Facebook iki ücret çekildi sorunu için yukarıda verdiğimiz forma girmeden önce muhakkak tarayıcınızdan Facebook hesabınızın açık olması gerekmektedir. Facebook’u açtıktan sonra ilgili linki oraya kopyalayabilir ya da üzerine dokunarak ilerleme sağlayabilirsiniz.

Ödeme desteği adı altında bir ekran üzerinden işlemlerinizi ileriye götürebilirsiniz. Reklam hesabınızı seçmeniz gerekmektedir. Ve hangi ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız o ödeme alanını seçmeniz gerekmektedir.

Ayarlarınızı seçip gönderim işlemini sağlamanızla birlikte işlemleriniz bitmiş olacaktır. İlgili ayarlar sonucunda kontroller facebook’un kendi ekipleri tarafından sağlanacak ve size geri dönüş yapılacaktır. Facebook hakkında sormak ya da elemek istediğiniz farklı bir konu var ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Facebook fazla ödeme aldı ve iki ücret çekildi
Önceki İçerikXiaomi Mi 9 Pro format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikTelegram kullanıcı adı ayarlama ve oluşturma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz