Paylaş

Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın. Facebook uygulamasında etiketlenmek istemiyorsanız ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Gün içerisinde bir çok arkadaşımızla görüşme gerçekleştirmekteyiz. Doğal olarak anı kalsın diye de kendimizi iyi hissettiğimiz anlarda fotoğraf çekme işlemlerini de sağlayabiliyorsunuz. Günümüz de akıllı telefon kullanmayan kişi sayısının oldukça az olduğunu söylemek mümkündür. Yine aynı şekilde akıllı telefon kullanan kişilerin büyük bir yoğunluğu da sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Facebook eskiye dayalı bir sosyal medya uygulaması olduğu için tüm telefonlarda facebook uygulamasını görebilmeniz mümkündür. Beraber resim çekilmiş olduğunuz arkadaşınız resmi facebook hesabında paylaşırken sizi de etiketleyerek paylaşım sağlayabiliriz. Ama resim de bulunan bir başka kişi sizin konuşmadığınız kişiler de olabilir. Yada kendi profiliniz de başka kişilerin paylaşımlarını görmek istemeyebilirsiniz. Bu da sizin en tabii hakkınız olduğu için ilgili incelemelerinizi gerçekleştireceğiz.

Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın

Facebook etiketlemeyi kapatma, facebook etiketlenmek istemiyorum, facebook etiketleme kapanmıyor, facebook etiketleme nasıl kapatılır, facebook etiketleme nereden kapatılır, facebook etiketleme olmasın. Uygulama içerisinde kendi profil alanınız da başkalarının sizi etiketlemesi sonrasında bu onayınıza sunulsun istiyorsanız birkaç ayar bunun için yeterlidir. Bu ayarları hangi alandan sağlanacağını ise kapsamlı bir şekilde sunumunu hazırladık.

Facebook etiketlenme kapanmıyor

Facebook etiketleme olayının ortadan kalkabilmesi için yapmanız gereken işlemler bellidir. Bunu eskiye dayalı facebook kullanıcıları zaten otomatik olarak sağlayabilmektedir. Ama uygulamaya yeni dahil olmuş bir kullanıcı etiketlenme sisteminin nasıl kapatılacağını haliyle bilemeyebilir.

Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın, facebook etiketlenme kapanmıyor, facebook etiketlenmeyi kapatma, facebook etiketlenme olmasın, facebook etiketleme kapatma, facebook etiketleme nasıl kapatılır

Dolayısıyla etiketlemenin kalkabilmesi için uygulamanın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sağ üst tarafta bulunan ok işaretine tıklayıp oradan da ‘’Ayarlar’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ayarlar kısmına giriş sonrasında gelen ekranın sol menüsünde bulunan ‘’Zaman tüneli ve etiketleme’’ alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Etiketlenen gönderiler zaman tünelinde görüntülemeden önce onayınıza sunulsun mu? Seçeneğinin sağ tarafında bulunan ‘’Düzenle’’ alanına erişim gerçekleştiriyoruz.

Düzenle bölümünden bu kısmı kapalı ayarladıktan sonra kaydetme işlemlerini tamamladığınız da sorun kalmayacaktır. Olur da bir problem olursa farklı bir tarayıcından deneme sağlayabilirsiniz. Ayarlarımızı bitirdik sorun yaşarsanız yoruma durumu iletebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz Facebook resim yüklerken kalite düşüyor yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın, facebook etiketlenme kapanmıyor, facebook etiketlenmeyi kapatma, facebook etiketlenme olmasın, facebook etiketleme kapatma, facebook etiketleme nasıl kapatılırFacebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın, facebook etiketlenme kapanmıyor, facebook etiketlenmeyi kapatma, facebook etiketlenme olmasın, facebook etiketleme kapatma, facebook etiketleme nasıl kapatılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here