Paylaş

Facebook ekran bembeyaz kalıyor açılmıyor. Facebook ana ekran beyaz şekilde kalıyor başka bir şey gelmiyorsa neden olan sebeplere birlikte bakacağız.

Facebook dünyanın en çok tercih edilen ve giriş gerçekleştiren sosyal medya ağlarından bir tanesidir. Hesap içerisinde gelen bir çok yenilik ise bu platformdan vazgeçilmesinin önüne geçmektedir. Tüm sosyal medya alanlarında olduğu gibi Facebook uygulamasında da bazen farklı farklı sorunlarla karşı karşıya geldiğimiz olmaktadır. Örneğin son dönemlerde bir çok kullanıcı hesap içerisinde gezinti yaptıkları sırada ekranın beyaz şekilde kaldığını dile getirmektedir. En ufak bir görüntüyü karşımıza getirmediğinden dolayı akışta paylaşılan gönderilen karşımıza gelmemektedir. Bu durum sizde panik havası yaşatabilir. Soruna dair çözüm yollarını incelemiş bulunuyoruz. Soruna ilişkin alınacak önlemleri aşağıda kapsamlı şekilde sunduk.

Facebook ekran bembeyaz kalıyor açılmıyor

Facebook beyaz ekranda kalıyor, facebook açılmıyor, facebook ekran beyaz, facebook ana ekran beyaz şekilde kaldı, facebook ekran neden beyaz, facebook beyaz ekran sorunu yaşıyorum. Facebook üzerinde gezinti sağladığınız sırada beyaz ekrandan başka bir şey karşınıza gelmiyorsa konuyla alakalı sağlayacağınız işlemlere kısaca göz atacağız.

Facebook beyaz ekran gitmiyor

Facebook, instagram uygulamasını da satın alarak sosyal medya alanında kendine rakip olacak platformu da kendisi işletmeye başlamıştır. Bu iki uygulama içinde bazen sunucu kaynaklı bir çok hata meydana gelebilmektedir. Facebook beyaz ekran sorunu da bu sunucu hatalarından bir tanesidir. Sorun tamamen olmasa da bir çok nedeniyle sunucu ile alakalıdır. Ama siz bunun Facebook kaynaklı olmadığına eminseniz bunun için yapılması gerekenlere bakalım.

Facebook ekran bembeyaz kalıyor açılmıyor, facebook beyaz ekran, facebook ekran beyaz, facebook ekran bembeyaz, facebook beyaz ekran gitmiyor, facebook ekran beyaz geliyor

Öncelikle internet bağlantı ayarlarını kontrol ederek tekrar facebook hesabına giriş yapıyoruz. Şayet bilgisayardan bu erişimi gerçekleştiriyorsanız başka bir tarayıcıdan giriş yapalım. Telefon üzerinden işlem sağlıyorsanız da bu durumda uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Onun dışında mobilden bağlıysanız wi-fiye, wi-fiden bağlıysanız mobile bağlanmanız gereklidir.

Bunları yaptıktan sonra beyaz ekran sorunu kalkmış olacaktır. Ama oldu ki sorun hala daha devam ediyorsa bu durumda başka hesaplarda aynı sıkıntının olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Emin olun ki o hesaplar da da aynı sorunun cereyan ettiğini görebilirsiniz. Sunucu yani Facebook kaynaklı olduğu içinde biraz bekledikten sonra sorun kendiliğinden çözüme kavuşmuş olacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here