Paylaş

Facebook durum güncellenemedi diyor. Facebook durumunu güncellemede sorun yaşayanlar için konunun incelemesini yapmış bulunuyoruz.

Günlük hayatta birlikte fotoğraf çekildiğiniz bir arkadaşınızla fotoğrafınızı facebook durum alanına ekleyebilirsiniz. Durum alanı sizin o anki psikolojinizi gösteren alandır. Bu alana kendinizi ifade edebilmen kısa ve özgün cümleler yazabiliyorsunuz. Bazen canınız sıkıldığında ruhunuza iyi gelen bir videonun paylaşımını yapabiliyorsunuz. Onun dışında hayatımızla ilgili karşılaşılan farklı olayları, düşüncelerinizi burada ifade edebiliyorsunuz. Yani sosyal medyanın en çok kullanıldığı facebook hesaplarında durum alanı sizi anlatmaktadır. Sizinle arkadaş olan kişiler ilk olarak var olan durum alanına bakarak neler paylaştınız ve ruh haliniz neyle ilgili onlara bakmaktadır. Durumun güncellemesiyle ilgili bir resim, video ya da yazı paylaşmak isteyen bazı arkadaşlarımız da ise facebook durum güncellenemedi hatası vermektedir. Böyle bir hata sonrasında paylaşım yapılamadığı için sıkıntıya girilmekte ve araştırmalar yapılmaktadır.

Facebook durum güncellenemedi diyor

Facebook durum güncellenemedi ne demek, facebook duruma ekleme yapamıyorum, facebook durum ayarları, facebook güncelleme hatası, facebook durum yenilenmiyor, facebook durum güncellenmiyor, Arkadaşımızla çekilen bir resmi, beğenilen bir videoyu ya da o an paylaşım sağlayacağınız bir yazıyı durumda paylaşmak istediğiniz de güncelleme hatası alırsanız ayarlara birlikte bakacağız.

Facebook durum güncellenmiyor

Öncelikle karşılaşılan bu sorunu başka biri yaşıyor mu bunu kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Sizlik mi yoksa facebook sunucu kaynaklı bir hata mı veriyor bunu test etmemiz gereklidir.

Başka arkadaşlarımız da herhangi bir sorun yokken sadece sizde oluşan bir problem ise bu durumda internet veri bağlantısını kontrol etmelisiniz. İnternet ağını kontrol ettiğiniz de hala daha sorun bulunuyorsa arka planda çalışan uygulamaları kapatalım. Başka bir tarayıcıdan giriş yaparak deneme sağlayalım. Telefonda bu sorunu yaşıyorsanız uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemesini gerçekleştirelim.

Facebook durum güncellenemedi diyor, facebook durum güncellenmiyor, facebook güncellenmiyor, facebook güncellenemedi hatası, facebook durum güncellenemedi hatası, facebook durum yenilenmiyor

Yapılan tüm ayarlar neticesinde Facebook durum güncellenemedi diyor sorunumuz da ortadan kalkmış ve duruma paylaşım eklemiş olacaksınız. Ama eğer sunucu kaynaklı olduğu tespit edildiyse tarafınızdan bu durumda beklemeniz gereklidir. Herkeste olan bir sorun olmasından dolayı Facebook yetkilileri karşılaşılan bu sorunu çözmek için işlemleri hızlı bir şekilde neticeye kavuşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here