Paylaş

Facebook dürtme nerede bulamıyorum. Hesabınızda dürtmeler gözükmüyor çıkmıyor ise nereye giriş yapmanız gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Facebook hesabınızda kullanım yaptığınız özelliklerin bazıları daha sonrasında göremeyebilirsiniz. Dürtme özelliği de bunlardan bir tanesidir. Facebook uygulamanızda dürtmeler gözükmüyor ya da çıkmıyorsa eğer nereden bulabileceğinize değindik.

Facebook’ta yeni iseniz eğer dürtme özelliğinden haberinizin olmaması gayet normaldir. Ancak eski bir kullanıcıysanız dürtme özelliğini muhakkak biliyorsunuzdur. Uygulamanız da özelliğin bir anda kaybolması ister istemez sizleri üzüntüye sokmuştur. Böyle bir üzüntü içerisine girmemeniz için gerekli araştırmalarınızı yapmış bulunuyoruz.

Aslında Facebook dürtme özelliği hesabınızdan kaldırılmadı. Facebook ilgili özelliğinizi gizledi diyebiliriz. Peki bu özelliği tekrar kullanabilir misiniz? İşte araştırma içerisine girdiğiniz bu sorunun yanıtını bulabilmeniz için gerekli araştırmaları yaptık.

Facebook dürtme nerede bulamıyorum

Hesabınızda sizi dürten kişileri görmek ya da kişileri dürtmek istiyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerekiyor bunlara birlikte bakacağız. Dürtmelerin nerede olduğunu bulabilmeniz için ilk olarak Facebook uygulamanıza giriş yapın.

Uygulamanıza giriş yaptıktan sonra sayfanın hemen sağ alt ya da sağ üst kısmında bulunan üst üste çizgili bölüme tıklayın. Daha sonrasında ise gelen ekranı az bir şey aşağıya doğru kaydırıp oradan da ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ bölümüne tıklayın. Beraberinde ise ‘’Ayarlar’’ kısmına dokunun.

Facebook dürtmeler çıkmıyor

Ayarlar kısmına girişinizi gerçekleştirdiğinizde sayfayı hafif aşağıya kaydırın. Önünüze gelen ekranda ‘’Bilgilerine eriş’’ yazısına tıklayın. Bu alana geldiğinizde sayfanızı aşağıya indirdiğinizde ‘’Diğer hareket’’ yazısını göreceksiniz. Buraya giriş yapın.

facebook dürtmeler çıkmıyor

Artık işlemlerinizin sonuna geldiğinizden dolayı ‘’Dürtmeler’’ bölümüne girin. Açılan ekranda hesabınıza dahil olduğunuz dönemden bu zamana kadar olan dürtmelerin tamamını görebilirsiniz. Aynı zamanda sayfayı indirdiğinizde ise tüm arkadaşlarınızın karşısında ‘’Dürt’’ yazısını göreceksiniz.

Dürt seçeneğine tıklayıp dürtmeleri görebilirsiniz. Eğer uygulamanızda böyle bir alan göremiyorsanız bu durumda uygulamayı güncelleyin. Yanınızda farklı bir cihaz varsa o cihazdan bağlanarak kontrol edin. Yine görünmüyorsa telefonunuzu sallayıp sorun bildirisi yapın.

Facebook dürtme nerede bulamıyorum diyorsanız eğer yukarıdaki ayarları işleme koyabilirsiniz. Siz de artık dürtmelerin nerede olduğunu bulabilirsiniz. Eklemek istedikleriniz olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

facebook dürtmeler gözükmüyor
Facebook dürtme nerede bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here