Facebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor sebebini öğrenmek ve tekrarında bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir. Facebook atıyor ve bundan dolayı hesabıma giriş yapamıyorum diyorsanız sebebi ve yapılacak işlemleri makalemizde konu almış bulunmaktayız.

Genel olarak android telefonlarda yaşanan maalesef facebook durdu sorunu son zamanlarda sıkça yaşanmasından ötürü tüm kullanıcılar karşılaşmakta olduğu bu hatanın nedenini ve nasıl giderileceğini merak etmektedirler. Sizler adına facebook hesabınızda karşılaşmış olduğunuz bu sorunun araştırmasını detaylıca sağlamış bulunmaktayız. Ve yaptığımız araştırmalar doğrultusunda maalesef facebook durdu hatasına sebep olan tüm nedenleri aktardıktan sonra gelen bu hatanın tekrarlanmaması için nelerin yapılması gerektiğini kapsamlıca anlatacağız. Böylelikle gezinti sırasında sizi otomatik olarak dışarı atmayacak ya da çıkış yapmayacağı için gönül rahatlığı ile işlemlerinizi ve paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Facebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor

Facebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor, facebook durdu, facebook maalesef durdu, facebook durduruldu, facebook hesabıma giriş yapamıyorum, facebook atıyor, facebook çıkış yapıyor sorunu için yapacağımız işlemler oldukça basit olmasına rağmen nelerin yapılacağı bilinmemesi sizi sıkıntı içerisine koymaktadır. Bu hata güncelleme sonrasında gelmesinden ötürü sürekli yaşanmaması için yapılacak adımları konu alacağız.

Maalesef facebook durdu

Facebook hesabınızda video izlerken, gezinti sağlarken yada önemli bir habere bakacakken bir anda çıkış yapıyor olması ve devamında tekrar giriş yapmaya çalıştığında ”Maalesef facebook durdu.” hatasının alınması sonrasında ilk yapmanız gereken işlem arka planda yer almakta olan tüm çalışan uygulamaları kaldırmak olacaktır.

Uygulamaları kaldırıp yeniden Facebook hesabına giriş yaptığınız taktirde hatanın giderildiğini ve yeniden gezinti yaptığınızı görebilirsiniz. Tabi bu sorunu yapılan işlem ayarları sonrasında tekrar yaşamamanız için android telefonunuzda geri planda çalışan uygulamaları sürekli kapatmanız gerekecektir.

Bunun yanı sıra telefonunuzun ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” alanına giriş yaptıktan sonra Facebook uygulama alanına gelmeniz ve Ön belleği temizle yada verileri temizle demeniz halinde facebook hesabınızdaki oturum kapatılacak ve tekrar giriş kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte giriş yapmanız gerekiyor. Bu girişi yaptıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

Facebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor hatası için yapacağınız bu ayarlar sonrasında sorunla karşılaşırsanız bizimle iletişime yorum alanında geçebilirsiniz.

Facebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor, facebook durdu, facebook maalesef durdu, facebook durduruldu, facebook hesabıma giriş yapamıyorum, facebook atıyor, facebook çıkış yapıyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz