Paylaş

Facebook dondurulmuş hesapları bulma. Facebook uygulamasında kapatılmış ya da dondurulmuş hesapları görebilmeniz için çözüm yazımızda.

Açmış olduğumuz sosyal medya uygulamalarını ilerleyen dönemlerde kapatılmasını ya da dondurulmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınızda gezinti yaptığınız sırada her zaman paylaşım sağlayan arkadaşınızın artık paylaşım yapmaması durumunda sizi engellediği aklınıza gelebilir. Ortak arkadaşlarınızdan da baktığınızda o kişinin hesabını bulamıyorsanız bu durumda hesabı dondurmuş ya da kapatmış olabilir. Bundan tam emin olabilmeniz için Facebook hesabınızda belli bir alan bulunmaktadır. Arkadaşlarımızın olduğu ekrana geldikten sonra burada kapatılmış ya da dondurulmuş hesapları bulabiliyorsunuz. Eminim sizlerde ilk aşamada arkadaşlar alanında sadece faal olan kişilerin olduğunu düşünüyorsunuzdur. Fakat sandığınız gibi olmadığını yazımızı tamamen okuduğunuzda anlayacaksınız. Sağlayacağımız işlemlerle beraber bundan sonra birisi hesabı dondurup ya da kapatmaya gittiğinde bunu anında tespit ederek o kişiye neden hesabını pasif duruma getirdiğini özelden sorabilirsiniz.

Facebook dondurulmuş hesapları bulma

Facebook kapatılan hesabı bulabilir miyim, facebook dondurulmuş hesabı görme, facebook uygulamasında kapatılmış olan hesabı nasıl bulabilirim, facebook kapatılan hesabı tespit etme, facebook dondurulan bir hesabı tespit etme mümkün müdür? Sorularının sıklık kazandığı uygulama için ilgili incelemelerimizi bitirmiş bulunuyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda sormuş olduğunuz sorunun cevabının evet olarak verebiliriz.

Facebook dondurulmuş hesap

Dondurulan hesapla alakalı bilgilere erişimin sağlanabilmesi için uygulamamızın içerisine girişimizi sağladıktan sonra kendi profil ekranınıza geliyorsunuz. Profile geldikten sonra ‘’Arkadaşlar’’ yazısına tıklıyoruz.

Facebook dondurulmuş hesapları bulma, facebook dondurulmuş hesap, facebook bu hesap donduruldu, facebook dondurulan hesabı görme, facebook kapatılmış hesap, facebook kapatılan hesabı bulma

Açılan ekranda Facebook uygulamasına kayıtlı olduğunuz günden bu zamana kadar olan arkadaşlarınızın tamamını bu ekranda görebiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken ise bazı arkadaşlarınızın profil resimleridir. Hesabını dondurmuş ya da kapatmış olan kişilere ulaşmak istediğimiz için geldiğiniz ekranda şayet profil resmini göremediğiniz bir arkadaşınız varsa onun üzerine tıklıyoruz.

Siz o arkadaşınızın üzerine tıkladığınızda Facebook otomatik olarak ekranda bilgi mesajı getirecektir. Hesap dondurulmuş şeklinde bir uyarı gelecektir. ‘’Bu hesap donduruldu. Arkadaş listende xx kişisini sadece sen görebilirsin.’’ Bilgisini göreceksiniz. Böylelikle artık arkadaşınızın hesabı dondurmuş olduğunu kontrol altında tutabilerek bu bilgiye net olarak ulaşmış olacaksınız.

Facebook dondurulmuş hesapları bulma, facebook dondurulmuş hesap, facebook bu hesap donduruldu, facebook dondurulan hesabı görme, facebook kapatılmış hesap, facebook kapatılan hesabı bulma

İlerleyen dönemlerde hesapta kimler dondurmaya ya da kapatmaya gitmiş yine bu ekrana gelerek görebilmeniz mümkündür. Anlatımını sağladığımız konuyla alakalı olarak aklınıza takılan bir yer olursa bunu bize yorumdan paylaşmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here