Paylaş

Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum değişmiyor. Facebook hesabında görülen doğum günü sınırsız olarak değiştirmek için yazımız yeterli olacaktır.

Sosyal medyanın tartışmasız en çok giriş sağlanan ağlarından biri olan facebook uygulamasında bilgiler önem arz etmektedir. Facebook’ta oluşan sıkıntılar sonrasında kimlik ibrazı yaparak yaşanan sıkıntının önüne geçilmesini sağlamaktayız. Yani güvenilir bir hale getirilebilmesi için ilk giriş kısmında oluşturduğunuz bilgilerin her daim doğru olması gerekmektedir. Kimlikte yer alan isim soy isim bilgileriyle doğum tarihi, facebook hesabınızla eşleşmemesi durumunda ilk aşama da sorun olmasa da ilerleyen dönemlerde sorun olabilir. Nasıl mı? Örneğin hesabınız başka birinin eline geçtiğinde, ya da şifre unutulması sağlanıldığında veya hesapla ilgili yapılan farklı bir işlem de bu bilgilerin doğru girilmiş olması önem arz etmektedir. Yani Facebook hesabınızı güvenilir hale getirmek istiyorsanız bilgilerin doğru olması yeterliliğini koruyacaktır. Bilgiler genellikle ilk hesap oluşturulurken kaba taslak girmektedir. Haliyle bu ilerleyen dönemlerde başımızı ağrıtabiliyor. Doğum tarihinin değişikliğine gitmek isteyenler için de nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum değişmiyor

Facebook doğum tarihi değiştirme, facebook doğum tarihi değişmiyor, facebook doğum tarihini sınırsız değiştirme, facebook doğum günü bilgilerimi değiştirmek istiyorum, facebook doğum günüm yanlış. Facebook hesabını açarken ilk istenen bilgilere kafadan giriş sağladığımız için herkesin doğum günü kutlanırken sizin ki yanlış zamanda kutlanabilir. O yüzdendir ki girilen kaba taslak bilgileri tekrar düzeltmek adına nelerin yapılması gerektiğine bakacağız.

Facebook doğum günü değişmiyor

Facebook hesabında artık doğum günü kutlamaları moda haline gelmiştir. Doğum tarihiniz yanlış ve bunu düzeltmek isteyen kullanıcılar ”Hakkında”alanına giriş sağlıyor. Gelen ekranın sol menüsünde bulunan ”İletişim bilgileri ve temel bilgiler” alanına giriş gerçekleştiriyorsunuz. Bu alandan doğum tarihini değiştirmesini sağlayabiliyorsunuz.

Fakat bu işlemi bir kere yaptıktan sonra tekrar giriş yaptığınız açılan alanın kilitli olduğunu göreceksiniz. Bu kilit bilgilerinin aktif hale getirilebilmesi mümkün değildi. Yalnız artık doğru olan bilgileri Facebook yetkililerine iletmeniz mümkündür.

Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum değişmiyor, doğum günü değişmiyor, doğum tarihi değişmiyor, facebook doğum günü değişmiyor, facebook doğum tarihi değişmiyor, facebook doğum tarihini değiştirme

  1. https://www.facebook.com/help/contact/233841356784195 yazan bilgileri arama satırı kısmına ya da kendiniz el ile girebilirsiniz.
  2. Ardından karşınıza facebook doğum tarihini değiştirin adı altında bir ekran gelecektir.
  3. Gelen ekranda bilgilerin doğru olacak şekilde facebook’a iletilebilmesi için doğum yılınızı doğru bir şekilde seçerek.
  4. Alanda yer alan bilgileri doğru girdikten sonra ”Gönder” diyerek facebook yetkilileriyle iletişime geçmiş olacaksınız.
  5. İncelemeler facebook tarafından sağladıktan sonra bilgileriniz değiştirilmiş olacaktır.
  6. Bu aşama da yine yanlış bir bilgi verirseniz hesabınızın kapatılabileceğini göz önünde bulundurmanız da fayda bulunmaktadır.

Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum değişmiyor sorunu için aklınıza takılan bir nokta var ise bunu bizimle hiç çekinmeden yorumda paylaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here