Paylaş

Facebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın. Facebook hesabında doğum tarihiniz görünmesin istiyorsanız yazımızı incelemeniz yeterlidir.

Sosyal medya uygulamaların çıkmasına öncülük eden uygulamalardan birisi de Facebook uygulamasıdır. Geçmişten günümüze varana kadar popülerliğini korumakta olan uygulama da her anlamda bilgileri bulabilirsiniz. Gündemde bulunan video içeriklerini ve komik olan bağlantıları görebiliyorsunuz. Zaman içerisine kendini geliştirerek artık alışverişlerinin de bir çoğunu bu alanda yapan kullanıcılar bulunmaktadır. Açılan sayfalar ile birlikte gruplarında açılması sonrasında kitlenin daha fazla genişlemesine imkan sağlanmış durumdadır. Tabi uygulama içerisinde farklı kişilerin kişisel bilgilerinize erişim yapılması da kimse tarafından istenmemektedir. Özellikle yaşınızın doğru girilmesi sonrasında hesapta görünmesi halinde mecburi olacak şekilde doğru bilgilerin verilmesi gerekiyor. Eğer bu bilgilerin hesap içerisinde görünmesini istemiyorsanız uygulama içinde işlemleri kendiniz yapabiliyorsunuz. Facebook kişisel bilgilerin görünümünü sadece kullanıcıların kendilerine bırakmaktadır. Hazırsanız eğer bu ayarların nereden yapılması gerektiğini birlikte inceleyelim.

Facebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın

Facebook doğum tarihim gözükmesin, facebook doğum tarihim görünmesin, facebook doğum tarihi çıkmasın, facebook doğum tarihini gizlemek istiyorum, facebook doğum tarihi gizleme, facebook doğum tarihi nasıl gizlenir, facebook doğum tarihim ana sayfa da çıkmasın. Dünyanın en çok girişi gerçekleştirilen sosyal medya uygulaması Facebook hesabında doğum tarihi bilgilerinizi temel bilgiler alanında değiştirebilirsiniz. Temel bilgilere nasıl ulaşacağımızı ise yazı detaylarında bulabilirsiniz.

Facebook doğum tarihini gizleme

Doğum tarihinin facebook hesabı üzerinde gizleyebilmeniz için ilk olarak hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra profil ekranınıza geliyorsunuz.

Facebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın, facebook doğum tarihini gizleme, facebook doğum tarihi gözükmesin, facebook doğum tarihim çıkmasın, facebook doğum tarihim görünmesin, facebook doğum tarihi gizlenmiyor

  • Profil kısmına geldikten sonra açılan ekranda bulunan seçenekler de ‘’Hakkında’’ kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hakkında bölümüne girdikten sonra sol menü seçeneklerinde ‘’İletişim bilgileri ve temel bilgiler’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında gelen ekranda ‘’Temel bilgiler’’ başlığın altında doğum tarihi, gün, ay, yıl seçenekleri göreceksiniz.
  • Sağ tarafta bulunan düzenle ikonuna girerek kilit butonuna tıklayıp ‘’Sadece ben’’ yazarsanız sorun kalmayacaktır.
  • Olurda hala daha görünürse farklı bir tarayıcından yeniden kontrol etmeniz de fayda bulunuyor.

İstemiş olduğunuz facebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın işlemlerinizi belirtilen şekilde sağlamanız halinde sorun kalmayacaktır.

Yazımız haricinde tavsiye yazı olarak dilerseniz Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın, facebook doğum tarihini gizleme, facebook doğum tarihi gözükmesin, facebook doğum tarihim çıkmasın, facebook doğum tarihim görünmesin, facebook doğum tarihi gizlenmiyorFacebook doğum tarihi gözükmesin çıkmasın, facebook doğum tarihini gizleme, facebook doğum tarihi gözükmesin, facebook doğum tarihim çıkmasın, facebook doğum tarihim görünmesin, facebook doğum tarihi gizlenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here