Paylaş

Facebook dışarı atıyor girmeme izin vermiyor. Telefonunuzdan facebook hesabınıza girmeye çalıştığınızda dışarı atıyorsa neden olan etkenlere bakacağız.

Telefonlarımıza çeşitli uygulamalar yüklerken her zaman giriş yaptığımız uygulamaları ise ilk başta yüklemekteyiz. Eminim artık her akıllı telefonu olan kullanıcıların telefonlarında Facebook uygulaması yerini almış durumdadır. Son zamanlarda gelen yeniliklerle beraberde kullanımlar daha kolay hale getirildiğinden dolayı kitlede de ciddi anlamda artış görünmektedir. Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi Facebook uygulamasında da çeşitli hataların baş gösterdiğini belirtebiliriz. Çoğu kullanıcı hesaba girerken farklı farklı problemlerin ekrana geldiğini dile getirmektedir. Bu sorunlar sizle de alakalı olabilirken bazıları da bağlantılarımızla alakalıdır. Facebook uygulamasına giriş yaptığınızda hemen dışarı atıyorsa bağlantı gitmiş olabilir. Wifi ve mobil veri bağlantılarını gözden geçirerek çözümü kendiniz getirebilirsiniz. Bunların haricinde kontrol gereken noktaları da yine anlatımını sağlayacağız.

Facebook dışarı atıyor girmeme izin vermiyor

Facebook uygulamanın dışına atıyor, facebook girişe neden izin vermiyor, facebook sürekli dışarı atıyor, facebook dışarı atmasın, facebook uygulamanın dışına itiyor, facebook’a giriş yapıyorum fakat dışarıya atıyor. Bunun temelde yatan nedenlerinden biriside arka planda çalışan diğer uygulamalardır. Yani uygulamaya girip geri planda kapatmadığınız da bazen bu hatalar telefonunuzda meydana gelebilmektedir.

Facebook sürekli dışarı atıyor

Telefonumuzun arka planda açık bıraktığımız uygulamaları kapatıp tekrar giriş yapmanız gerekiyor. İnternet veri bağlantısını kontrol ederek giriş yapmayı denediğiniz de sorunun kalkmış olması lazım.

Facebook dışarı atıyor girmeme izin vermiyor, facebook uygulamadan atıyor, facebook uygulamadan atmasın, facebook dışarı atıyor, facebook girmeme izin vermiyor, facebook girişte dışa atıyor
  • Problem giderilmedi zaman ise uygulamanın şifresini biliyorsanız eğer telefonumuzdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini yapıyoruz.
  • Bu işlem ardından telefonu bir kere kapatıp açarak denemenizi yapmanız gerekiyor.
  • Farklı bir telefondan kendi hesabınıza girmeyi denediğinizde ise o telefonda da aynı sorun varsa muhtemelen sunucu kaynaklı bir sorun meydana gelmiştir. Böyle durumlarda sizin yapabileceğiniz tek işlem beklemektedir.
  • Ama diğer telefondan giriyor kendi telefonunuzdan giremiyorsanız belirttiğimiz işlemlerin dışında Ayarlar>Uygulamalar>Facebook> Verileri temizle ve ön belleği sil diyerek ayar yapmanız gerekiyor.

Facebook dışarı atıyor girmeme izin vermiyor sorununa yönelik ayarlarınızı anlatılan şekilde işleme alırsanız problem giderilecektir. Sunucu ile ilgili olup olmadığını öğrenebilmek içinde farklı arkadaşlarınızda aynı hatayı alıp almadığını sorup öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here