Paylaş

Facebook değerli yorumcu rozeti nedir. Facebook gruplarda ya da sayfalara yorum yapan kişilerin üzerinde görünen değerli yorumcu ile ilgili bilgi vereceğiz.

Facebook 2019 yılına girdikten sonra gruplara fazlaca önem vermeye başlamıştır. Bu alanda kullanıcıların teşvik edilebilmesi içinse sıkı hayran ve buna benzer rozetleri faal hale getirmiştir. Hal böyle olunca da sevdikleri grupları sıkı takip eden kullanıcılara çeşitli rozetler verilmektedir. Facebook hesapları içerisinde gezinti yaptığınız sırada değerli yorumcu adı altında bir bilgi görmeniz ister istemez araştırmaya itecektir. Araştırmalarınıza katkımız olsun diye değerli yorumcu ile ilgili işlemin ne işe yaradığını, nasıl alındığına dair tüm detay verilerini sizlere aktararak işlemlerimizi tamamlayacağız. Facebook aynı zamanda gruplara git özelliğini aktif hale getirerek gruplar alanında önemli değişiklikler getirmiştir. Tabi sadece bununla sınırlandırmayarak her geçen gün yorumculara ya da gruplarda aktif paylaşım yapan kişilere çeşitli rozetlerde verilebilmektedir.

Facebook değerli yorumcu rozeti nedir

Facebook değerli yorumcu yazıyor, facebook değerli yorumcu nedir, facebook değerli yorumcu ne işe yarıyor, facebook hesabında değerli yorumcu nasıl alınır, facebook uygulamasında değerli yorumcu rozetini kim veriyor. Hesap içerisinde gezinti yaptığınız sırada gördüğünüz bir paylaşıma yorum yapacakken gelen ekranda diğer bir yorumcunun yanında değerli yorumcu görmeniz onun yönetici olup olmadığını akıllara getirebilirsiniz.

Facebook değerli yorumcu nasıl olunur

Facebook değerli yorumcu, sıkı hayran gibi rozetlerle birlikte grup alanlarını canlandırmayı hedef haline getirmiştir. Özellikle bu alanlarda oluşturduğu farklı yeniliklerde kullanıcıları dikkatini çekmektedir. Artık Facebook’a üye olduğunuz günden bu zamana kadar tüm grupları görebilir ve bu gruplardan çıkabilirsiniz.

Facebook değerli yorumcu rozeti nedir, facebook değerli yorumcu nasıl alınır, facebook değerli yorumcu, facebook değerli yorumcu olma, facebook değerli yorumcu şartları, facebook değerli yorumcu başvurusu
  • Değerli yorumcu rozetini sayfa sahibi ya da grup yöneticisi vermemektedir.
  • Bu tamamen Facebook tarafından verilebilmektedir.
  • Yani bende değerli yorumcu rozeti almak istiyorum bunun için başvuruda bulunmak istiyorum diyebilirsiniz.
  • Lakin değerli yorumcu rozeti için bir müracaat şekli ya da yeri ne yazık ki bulunmamaktadır.
  • Bu rozet, yorumlarda aktif olarak katılan takipçilere verilerek ödüllendirilmektedir.
  • Yani kısaca özet geçecek olursak rozetin verilebilmesi için devamlı değil de her gönderiye yorum yaparak ve takipte kalarak rozeti alabilirsiniz.
Facebook değerli yorumcu rozeti nedir, facebook değerli yorumcu nasıl alınır, facebook değerli yorumcu, facebook değerli yorumcu olma, facebook değerli yorumcu şartları, facebook değerli yorumcu başvurusu

Rozet genel olarak gruplarda paylaşılan gönderilere yapılan yorumlar sayesinde takipçilere verilebilmektedir. Değerli yorumcu hakkında farklı merak ettiğiniz bir konu varsa bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here