Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor. Facebook hesabında çıkartmaların nerede olduğunu bilmiyor ya da bildiğiniz halde çıkmıyor ise yazımızı yeterli olacaktır.

Tüm akıllı telefonlarda var olan Facebook uygulaması ile ilgili olarak her geçen gün farklı bir yenilik gün yüzüne çıkmaktadır. Bir çok kullanıcının gelen yeniliklerden arkadaşlarının yapmış oldukları paylaşımlar sonrasında farkına varmaktadır. Son dönemlerde kullanımı artan çıkarmalar gerek gönderilere gerekse de yapılan yorumlara renk katmaktadır. Yalnız gencinden yaşlısına her kesime hitap eden sosyal medya uygulamasıyla çıkarma özelliğine dair her türlü konuyu araştırdık. Yapılan araştırmalar neticesinde özelliğin nasıl kullanacağınızı bir önceki makalemizde sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimiz de de sizlerden gelen ben de çıkarma yok, gözükmüyor, nerede bu çıkarmalar sorunlarına çözüm için nelerin gerekli olduğuna değineceğiz. Bu saye de artık siz de facebook hesabınızda bir gönderiye ya da yoruma çıkarma ekleyerek o gönderinin ya da yorumun görünümüne renk katabileceksiniz.

Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor

Facebook hesabımda çıkarma yok, facebook hesabımda çıkarma gözükmüyor, facebook uygulamasında çıkarmalar nerede, facebook hesabımda çıkarma alanı yok, facebook çıkarmayı bulamıyorum. Facebook’ta yapılan yorumlarda ve paylaşılan gönderiler de çıkarmaların arttığına hepiniz şahit olmuşsunuzdur. Ben de acaba böyle bir şey yapabilir miyim diye araştırma içerisine de girmeniz kadar normal bir durum yok. İşte bu araştırmalar içerisinde gözükmeme durumuna ilişkin ya da nerede olduğuna ilişkin bilgilere sahip olmanız için yazımızı kaleme aldık.

Facebook çıkarma nerede

Bir özelliğin kullanabilmesi için öncelikle o özelliğin nerede olduğunu bilmeniz gerekir. Çıkarmanın nerede olduğunu merak edenler içinse ilk önce hesaba giriş sağlanacak. Sonrasında ”Ne düşünüyorsun?” alanına tıklayıp bir gönderi hazırlıyoruz. Beraberinde alt satır da bulunan ”His/eylem/çıkarma” yazısını göreceksiniz. Buraya tıklamanız durumunda tüm çıkarmalar karşımıza sıralanmış olacaktır. Fakat siz de bu alan gözükmüyor ya da gelmiyorsa bunun içinde aşağıdaki adımları kontrol edelim.

Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor, facebook çıkarma gelmiyor, facebook çıkarma gözükmüyor, facebook çıkarma nerede, facebook çıkarma yok, facebook çıkarma çalışmıyor

Facebook çıkarma gözükmüyor

Belirtilen işlemler neticesinde ”Ne düşünüyorsun?” alanında çıkarma bilgilendirmelerine erişim sağlanmadıysa. Bu durumda kontrol için telefonunuzda bulunan Facebook uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemesini sağlıyoruz.

  • Daha sonra telefonu kapatıp açarak tekrar giriş sağlayalım.
  • Olmaz ise aynı telefondan başka bir hesaba ya da aynı hesaptan başka bir telefona giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Son olarak Facebook sorun bildirme alanı üzerinden sorununuzu bildirmeniz halinde facebook yetkilileri tarafından incelemeler sağlanarak sizlere geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Umarım Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor hazırladığımız makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor, facebook çıkarma gelmiyor, facebook çıkarma gözükmüyor, facebook çıkarma nerede, facebook çıkarma yok, facebook çıkarma çalışmıyor Facebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor, facebook çıkarma gelmiyor, facebook çıkarma gözükmüyor, facebook çıkarma nerede, facebook çıkarma yok, facebook çıkarma çalışmıyorFacebook cıkarma gözükmüyor gelmiyor, facebook çıkarma gelmiyor, facebook çıkarma gözükmüyor, facebook çıkarma nerede, facebook çıkarma yok, facebook çıkarma çalışmıyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz