Paylaş

Facebook çerçeve ekle gözükmüyor bulamıyorum. Facebook hesabında profil resmi alanına çerçeve ekleme sizde yoksa nedenine birlikte bakacağız.

Facebook alanında her türlü olanak kullanıcılara sunulmaktadır. Özellikle son zamanlarda herkes tarafından sıklıkla kullanılan çerçeve özelliği yaygınlaşınca bu alana getirilen görsellerinde fazlalaştığını belirtebiliriz. Her bir yenilik yeni bir güncelleme ile uygulamaya dahil edilmektedir. Facebook profil resmine çerçeve ekleyebilmek için profil alanına gelip profil resminizin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında karşınıza gelen seçenekler içerisinde zaten facebook kendiliğinden size çerçeve ekle seçeneğini faal duruma getirmekte olacaktır. Yalnız bazı kullanıcılar bu alana geldiklerinde kendilerinde çerçeve ekle diye bir alanın olmadığına ilişkin bir bilgi vermektedir. Biz de bunun için çerçeve ekle olmayan hesaplarda sorunun ne ile alakalı olduğunun araştırmasının içerisine girmiş bulunuyoruz. Yapılacak işlem aşamalarını anlattığımız şekilde işleme almanız yeterlidir.

Facebook çerçeve ekle gözükmüyor bulamıyorum

Facebook çerçeve nerede, facebook çerçeveyi bulamıyorum, facebook profile çerçeve ekleme bende yok, facebook çerçeve ekle yok, facebook çerçeve ekleme bende yok, facebook çerçeve ekle göremiyorum. Facebook uygulaması içerisinde profil resmine eklenecek olan çerçeve sizde hiçbir şekilde çıkmıyorsa kuvvet ve muhtemel olarak cihazınız da uygulamayı güncellememiş olabilirsiniz.

Facebook çerçeve bende yok

Uygulamayı güncellemek içinde Play store ya da Apple store uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirip Facebook yazmanız yeterlidir. Gelen ekranda zaten facebook güncel değilse güncelle diye size bir seçenek sunacaktır.

Facebook çerçeve ekle gözükmüyor bulamıyorum, facebook çerçeve nerede, facebook çerçeve bende yok, facebook çerçeve bende çıkmıyor, facebook çerçeveyi bulamıyorum, facebook çerçeve görünmüyor

Güncelleme sonrasında hala daha çerçeve ekle butonu sizde aktif olmadıysa bu durumda farklı bir telefondan giriş yaparak denemenizi sağlamalısınız. Deneme işlemleri bu yapılan işlem ayarlarında eğer farklı telefondan çıkıyorsa sizin telefonunuzla alakalı bir problem olmuş olabilir.

Ama diğer cihazda da hala sorun varsa bu durumda uygulama içerisinde bir şey çalışmıyor alanına tıklayarak durumu facebook yetkililerine belirtmeniz gereklidir. Böylelikle işlemlerin kontrolleri facebook yetkilileri tarafından sağlanacaktır.

Buna etken olan nedenlerden bir tanesi de bazı özellikleri fazla kullanmanızla alakalıdır. Geçici engel almış olabilir. O yüzden sorunu belirtilen şekilde iletmeniz çözüme kavuşturacaktır. Tavsiye olarak dilerseniz Facebook en fazla kaç kişiye mesaj gönderebilirim yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Facebook çerçeve ekle gözükmüyor bulamıyorum, facebook çerçeve nerede, facebook çerçeve bende yok, facebook çerçeve bende çıkmıyor, facebook çerçeveyi bulamıyorum, facebook çerçeve görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here