Facebook canlı yayınlarda görüntü net gelmiyor ya da bozuk çıkıyorsa böyle bir durum karşısında yapmanız gereken işlem için neler yapılması gerektiğini konu alacağız. Görüntü kalitesinde oluşan sıkıntının tam anlamıyla giderilmesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz.

Her geçen gün kendini daha ileriye taşıyan uygulamalardan birisi olan Facebook hesaplarında sürekli olacak şekilde güncelleme ve yenilik gelmektedir. Gelen yeniliklerle birlikte kullanıcılar Facebook hesabında daha fazla zaman geçirmeye başlamaktadırlar. Son gelen yeniliklerden birisi olan canlı yayın özelliği herkes tarafından beğeni toplamış durumdadır. Fakat arkadaşlarınızın yapmış olduğu canlı yayınların görüntüsüyle ilgili olarak bir çok sorunların meydana geldiği tespiti sağlanmış durumdadır. Haliyle böyle bir durum karşısında kullanıcılar yani sizler de haliyle nasıl bir yol izlenimi yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bizlerde yaşanan bu sorunun nelerle alakalı olduğunu sizin adınıza gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Araştırmalarımızın sonucunda varmış olduğumuz kanılar yazımızda yer almaktadır.

Facebook canlı yayınlarda görüntü net gelmiyor

Facebook canlı yayınlarda görüntü net gelmiyor, görüntü net gelmiyor, canlı yayın bozuk çıkıyor, facebook canlı yayın bozuk, facebook canlı yayın net değil, facebook canlı yayın görüntü bozuk çıkıyor ise tek bir nedeni bulunmaktadır o da internet ağınızın yavaşlığından kaynaklıdır. Yani internetiniz AKN uygulamasına yani Adil Kullanım Uygulamasına ulaştı ise hızınız internet servis sağlayıcınız tarafından otomatik olarak düşürüleceği için sorun yaşamanız kuvvet ve muhtemeldir.

Facebook canlı yayın net değil

Arkadaşlarınızın yapmış oldukları canlı yayınlardaki kalitenin düşük olduğunu bu zamana kadar hep kamera bozukluklarından kaynaklandığını düşünseniz de aslında işin aslı hiçte öyle olmadığını yazımızda aktaracağız.

Tüm bilgilendirmeler doğrultusunda ilk yayıncının ağ bağlantısı yani eğer sizin internet bağlantınız da bir sorun yoksa bu durumda karşı tarafın internet bağlantısındaki sıkıntısından ötürü böyle bir problem oluyor olabilir.

Ancak tüm canlı yayınlarda görüntü net değil ise bu durumda sizin bağlantınız ile alakalı bir sorun olmaktadır.

Farklı bir wi-fi bağlantısından deneme sağladığınız da bu sorunun ortadan kalkacağını sizler de şahit olabilirsiniz. Yapılan bu ayarlar sonrasında Facebook canlı yayınlarda görüntü net gelmiyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz