Paylaş

Facebook canlı yayınım kasıyor donuyor. Yapılan canlı yayın ya da sizin yaptığınız yayında sürekli donma oluyorsa çözümüne birlikte bakacağız.

Facebook üzerinde yapılan canlı yayınlara diğer uygulamalardan daha fazla önem verilmektedir. Fakat tüm alanlarda olduğu gibi sosyal medya uygulamalarında da çeşitli hatalarla karşılaşabilmekteyiz. Uygulamalarda meydana gelmekte olan olası hatalarla ilgili neler gerekli bunları sizlerle paylaşmaya devam etmektedir. Son zamanlarda canlı yayın yapan kullanıcıların genelinde canlı yayının donma sorunlarının olduğu bildirilmektedir. Ya da canlı yayına katıldığımız kişinin canlı yayınında kasmalar oluştuğundan kaynaklı nasıl bir yol izleneceğini incelemeye almış bulunuyoruz. Facebook üzerinde canlı yayın yaparak ticaret yapan kişilerinde olduğunu biliyoruz. Sırf bunun için dahi grupların açıldığı platform üzerinde yapılan canlı yayınların önemi de buna bağlı olacak şekilde artış göstermektedir. Canlı yayınlar esnasında oluşan temel sıkıntıların altında yatan nedenlere gelin beraber göz gezdirelim. İlk olarak bu sorunun ağ bağlantısıyla alakalı olduğunu bildirebiliriz. Diğer nedenleri ise aşağıdaki bilgilerle öğrenebileceksiniz.

Facebook canlı yayınım kasıyor donuyor

Facebook canlı yayın yaptığımda donmalar oluşuyor, facebook hesabımda canlı yayın neden kasma yapıyor, facebook’ta açtığım canlı yayın sürekli donmaya dönüşüyor, facebook üzerinde yaptığım canlı yayının donmaması için ne gibi önlemler alabilirim. Alınacak önlemler nelerdir diye soran ve bu konu üzerinde araştırmasını gerçekleştirenlere özel durumu detaylı bir şekilde kontrol etmiş bulunuyoruz.

Facebook canlı yayın donmasın

Facebook internet üzerinden çalışan bir uygulamadır. Yani sizin internetiniz yoksa canlı yayın yapmanıza izin vermeyecektir. Bazen kullanıcılar canlı yayın açtıklarında yapılan canlı yayınların donma meydana getirdiğini söylemektedir. İşte bu durumun temelinde yatan etken tamamen ağ bağlantısıyla alakalıdır. Bağlantıda meydana gelen yavaşlık sizin canlı yayınızın kopma ve donma yapmasına sebebiyet verecektir.

Facebook canlı yayınım kasıyor donuyor, facebook canlı yayın donuyor, facebook canlı yayın kasıyor, facebook canlı yayınım neden donuyor, facebook canlı yayın donuyor neden, facebook canlı yayın donmasın

Tabi bunun haricinde canlı yayınınıza katılan kişilerinde sürekli beğeni göndermemesi gerekiyor. Sürekli gönderilen beğeniler canlı yayınızın donmaya ya da kasmaya uğramasına sebebiyet verecektir. O yüzden canlı yayın yaparken sürekli beğeni gönderen kişileri uyarmanız da fayda var. Diğer kişilerin yayını tam izlemesin diye de yapılabilmektedir.

O kişileri bulup engellemesini sağlayarak da önleminizi alabilirsiniz. Mobile bağlı internetinizi wifiye çektikten sonra modeme olan uzaklığın çok olmaması gerekiyor. Çoksa bunu en aza indirerek denemeleri yaptığınız da sorunsuz şekilde ayarlarınıza devam ediyor olacaksınız.

Facebook canlı yayınım kasıyor donuyor, facebook canlı yayın donuyor, facebook canlı yayın kasıyor, facebook canlı yayınım neden donuyor, facebook canlı yayın donuyor neden, facebook canlı yayın donmasın

Tüm bu bilgiler ışığında sormak istediğiniz bir şey olursa bunu bize yorumdan paylaşırsanız bizi de mutlu etmiş olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here