Paylaş

Facebook canlı yayına arkadaşları davet etme. Facebook’ta yaptığınız canlı yayın sırasında arkadaşlarınıza bu bilgilendirme gitsin istiyorsanız detaylar haberimizde.

Facebook, instagram, tik tok ve buna benzer uygulamalarda canlı yayın açarak takipçi ya da arkadaşlarımıza anlık konuşma sağlamaktayız. İnstagram hesabınızda canlı yayın açılmasıyla birlikte eğer bildirimler kapalı değilse tüm takipçilere yapılan canlı yayın bildirimi gönderilmektedir. Facebook’ta yaptığınız canlı yayınlara arkadaşlarınızın gelmesini istiyorsanız eğer artık kişileri kendiniz seçebiliyorsunuz. Canlı yayın yaptığınızı görmesini istemediğiniz kişileri saf dışı bırakıp diğer kişilerin anında bilmesi için bu ayarı facebook sizlere sunmaktadır. 2019 Yılı itibariyle facebook her ayarında önemli değişimlere gitmiştir. Facebook’ta canlı yayınlar sırasında ürün satışı sağlayan kullanıcı kitlesi de artmasından dolayı canlı yayınların önemi daha fazla artmıştır. Katılımcıların ne kadar çok olması satışın yüksek olmasını sağlayacaktır. Elbette sadece satışla alakalı değil, katılımın yüksek olması canlı yayını yapan kişiyi de mutlu etmektedir. Yapacağınız canlı yayına başkalarını nasıl davet edeceğinize ise beraber bakacağız.

Facebook canlı yayına arkadaşları davet etme

Facebook canlı yayına kişileri davet etme, facebook canlı yayına arkadaşlarına getirme, facebook canlı yayın daveti gönderme, facebook canlı yayın isteğini gönderme, facebook canlı yayına arkadaş getirme nerede. Canlı yayın açanların sayısı Facebook’ta gün geçtikçe artış göstermektedir. Canlı yayına katılımın daha fazla olması için ise Facebook yetkilileri olaya elini atmış durumdadır. Artık isteğin kime gönderilip gönderilmeyeceğini kendiniz seçerek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Facebook canlı yayına arkadaşlarını getirme

Facebook’ta arkadaş olduğunuz kişilerin yaptığınız canlı yayına katılmaları için yapmanız gereken ayarları geniş şekilde sizlere aktaracağız. Facebook uygulamasına girişimizi sağlayıp oradan da hikaye kısmının olduğu bölmeye giriş yapıyoruz.

Facebook canlı yayına arkadaşları davet etme, facebook canlı yayına arkadaş getirme, facebook canlı yayın istekleri, facebook canlı yayın isteği gönderme, facebook canlı yayına davet etme, facebook canlı yayın daveti
  • Ardından kamera açılacak ve alt kısımda bulunan seçeneklerden Canlı yazısını göreceksiniz.
  • Canlı yazısına tıklamamızla beraber Canlı yayını başlat demeden önce yan tarafta seçenekler göreceksiniz.
  • Orada bulunan seçeneklerin içerisinde Arkadaşlarını getir butonuna tıklıyoruz.
  • Arkadaşlarını canlı yayına katılmaya davet yazısının altında bulunan kişilerden kimlerin katılması için davetin gönderilmesini istiyorsanız onları seçebilirsiniz.
  • Eğer herkese bu davetin gitmesini istiyorsanız bu alandan herkesi seçerek gönderim yapabilirsiniz.
  • Katılım davetini belirtilen alan üzerinden göndermiş oluyorsunuz.
  • Siz canlı yayına geçtiğinizde istek Facebook tarafından otomatik olarak gönderilecektir.
Facebook canlı yayına arkadaşları davet etme, facebook canlı yayına arkadaş getirme, facebook canlı yayın istekleri, facebook canlı yayın isteği gönderme, facebook canlı yayına davet etme, facebook canlı yayın daveti

Facebook üzerinde yapılan yayına katılım davetlerini bu şekilde gönderebilirsiniz. Olur da sorun yaşarsanız bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here