Paylaş

Facebook canlı yayın sürekli kesiliyor. Facebook hesabınızda gerçekleştirdiğiniz canlı yayında sorun çıkmamasını istiyorsanız yapılacak ayarları beraber sağlayacağız.

Facebook’ta yapılan canlı yayınların sayılarında gün geçtikçe artış görünmektedir. Kişilerin hesaplarındaki canlı yayınlarında ticaret yaptıklarını dahi görebiliyorsunuz. Diğer uygulamalara nazaran Facebook uygulamasındaki canlı yayınları aynı zamanda paylaşabiliyorsunuz da. Ve bu paylaşım herkese açık olması durumunda arkadaş olmayan kişiler dahi canlı yayınızı izleyebilmektedir. Canlı yayınların önemi arttığından dolayı sorunsuz bir yayın akışı tüm kullanıcıların isteğidir. Facebook hesaplarında yapılan canlı yayınlar ikide bir kesilir ya da sürekli kapanmaya giderse bu hem kitle kaybetmenize neden verir hem de sizin canınızı sıkar. Canlı yayınların neden kesildiği ve bu kesilmenin önüne nasıl geçeceğinizi haberimizde anlatacağız. Elbette ilk dikkat etmemiz gereken hususlar tartışmasız olarak internet bağlantılarının gözden geçirilmesidir. Bağlantılarda sorun olma ihtimali fazla olduğundan dolayı bunları kontrol edip diğer ayarlara ise bu kontroller bittikten sonra bakmalıyız.

Facebook canlı yayın sürekli kesiliyor

Facebook canlı yayınım neden kesiliyor, facebook canlı yayın kapanıyor, facebook yapılan yayın neden kapanıyor, facebook canlı yayınım kapanmasın, facebook canlı yayın kendiliğinden kesilmektedir, facebook canlı yayın kesintiye uğruyor. Gerçekleştirdiğiniz yayının kesilmemesi için iyi bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Sizde yayın normal akışında devam ettikten sonra başkalarında donma ve kasma sorunu varsa bu yayına katılan kişilerle alakalı bir durumdur.

Facebook canlı yayınım neden kesiliyor

Facebook’ta sizin yayının kesilmemesi için kesinlikle mobil veriden değil, wi-fi bağlantısı üzerinden bağlantı kurmanız gerekiyor. Wi-fiden bağlıyken dahi bağlantı kesilmeye devam ediyorsa başka bir ağa bağlanarak yayın yapmayı deneyebilirsiniz.

Facebook canlı yayın sürekli kesiliyor, facebook yayın kesiliyor, facebook yayın kapanıyor, facebook canlı yayın gitmesin, facebook canlı yayın kapanmasın, facebook canlı yayın sürekli gidiyor
  • Başka ağlarda da aynı şekilde sorun devam ediyorsa uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor.
  • Güncel işlemleri için en doğru ayar uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz olacaktır.
  • Yeniden canlı yayın yapmaya çalıştığınızda karşılaştığınız sorun ortadan kalkmış olması lazım.
  • Diyelim ki tüm bu işlemler ardından hala daha problemi yaşıyorsunuz o halde sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine yayın akışının sürekli olarak kesildiğini dile getirmeniz yeterlidir.

Sorunu bildirdikten sonra yetkililer tarafından inceleme yapılarak çözüm getirilecektir. Canlı yayın ile alakalı farklı merak ettiğiniz bir durum olursa bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook hikaye ad gözükmüyor çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here