Paylaş

Facebook canlı videolar nerede bulma. Facebook hesabınızda canlı yayınlara ulaşabilmek için hangi alana giriş yapılması gerektiğini anlatacağız.

Canlı yayın özelliği geldikten sonra tüm sosyal medya hesaplarında bu özellik fazlaca kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden ticaret yapan kişiler canlı yayın özelliğiyle birlikte ürünlerini daha rahat tanıtımını yapmaya başlamıştır. Facebook uygulamasına da canlı yayın özelliği geldikten sonra bu özelliğin fazlaca kullanıldığını hatta en fazla Facebook hesaplarında kullanıldığını söyleyebiliriz. Ünlü sayfaların, kişilerin ya da grup yöneticilerin canlı yayınlara önem verdiğini belirtebiliriz. Facebook yetkilileri de canlı videolara önem verildiğini ve ilginin üst seviyede olduğunu anlamış olacak ki platformda yapılan canlı videoların olduğu alanı hesaplara dahil etmiş durumdadır. Tüm canlı videoların olduğu bölüme hesap içerisinde nasıl ulaşacağınızı ise beraber kontrol ederek ulaşımımızı gerçekleştireceğiz.

Facebook canlı videolar nerede bulma

Facebook canlı videolar nerede, facebook canlı videoları bulamıyorum, facebook yapılan canlı yayınlar, facebook canlı videolara girme, facebook canlı yayınları bulma, facebook yapılan tüm canlı videolar, facebook tüm canlı yayınlar. Facebook üzerinde yapılan canlı videoların görülebilmesi için artık hesaplarınıza bu alan aktif edilmiştir. Yapılan canlı yayınların görülebilmesi ve bu video bağlantıların olduğu ekrana nereden geleceğimize ilişkin bilgiler aşağıdadır.

Facebook canlı yayınları görme

Facebook sürekli yenilenen kimliğiyle geçmişten günümüze kadar ulaşmıştır. Tüm kesime hitap etmesi de aynı zamanda ayrı bir kazancıdır. Şimdilerde sadece genç kesimin değil orta kesiminde aktif şekilde Facebook kullandığını söyleyebiliriz.

Facebook canlı videolar nerede bulma, facebook canlı videolar, facebook canlı videolar bende yok, facebook canlı videolara girme, facebook tüm canlı yayınlar, facebook canlı videolar gözükmüyor
  • Gün içerisinde bazen yorulduğumuz anlar olabilmektedir. Böyle durumlarda sosyal medya hesaplarına girerek oradan zaman geçirmeye çalışmaktayız.
  • Artık Facebook hesaplarına giriş yaptığınızda canlı yayınların olduğu bölüme gelerek önemli bilgilendirmeyi canlı canlı alabileceksiniz.
  • Hesap içerisindeyken sağ alt bölümde bulunan üst üste çizgili bölüme tıklıyoruz.
  • Oradan da sayfayı hafif aşağıya kaydırdığınızda ‘’Canlı videolar’’ yazısına ulaşacaksınız.
  • Canlı videoların içerisine girişimiz sonrasında gelen ekranda yapılan canlı yayınları göreceksiniz.
  • Hangi canlı yayına katılmak istiyorsanız buradan tercihinize bağlı şekilde katılımlarınızı sağlayabilirsiniz.
  • Bu alan sizin hesabınızda yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Farklı telefondan girerek kontrol edebilirsiniz. Olmaz ise sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine konuyu özelliğin gelmediğini bildirerek iletebilirsiniz.
Facebook canlı videolar nerede bulma, facebook canlı videolar, facebook canlı videolar bende yok, facebook canlı videolara girme, facebook tüm canlı yayınlar, facebook canlı videolar gözükmüyor

Facebook canlı videolar nerede bulma konusunun çözümü için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Merak ettiğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here