Paylaş

Facebook bu hikaye yüklenemedi diyor. Facebook üzerinde gelen bir hikayeyi açmaya çalıştığınızda böyle bir hata alıyorsanız çözüm haberimizde.

Facebook uygulamasında hikaye paylaşımları beklenen ilgiyi görememiş olsa da son zamanlarda artık çoğu kullanıcı bu alanı kullanmaya başladı diyebiliriz. Özellikle hikayeye ekleme yaptı diye gelen bildirimler sonrasında oldukça önem kazanan hikaye paylaşımlarını kontrol etmek size bağlı değişmektedir. Her alanda olduğu gibi hikaye alanında da zaman zaman hatalarla karşılaşılabilmektedir. Bu hikaye yüklenemedi uyarısı sonrasında görmek istediğimiz ancak açılmayan hikayenin hangi nedenle açılmadığının kontrollerini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İlk olarak hikayeyi paylaşan kişinin bu hikayeyi o esnada kaldırmış olma ihtimalini düşünüyor olmalısınız. O yüzden hikayesine bakmak istediğiniz kişiyle ortak bir arkadaşınız varsa eğer onda da aynı sorun onda yaşanıyorsa söylemiş olduğumuz gibidir. Ama onda sorun yok sadece sizde varsa ilgili çözüm bilgileri aşağıdaki gibi ilerleme yapacaktır.

Facebook bu hikaye yüklenemedi diyor

Facebook hikaye açılmıyor, facebook hesabımda arkadaşımın hikayesi açılmıyor, facebook hikaye yüklenmiyor, facebook hikaye neden yüklenemedi diyor, facebook hikayenin yüklenebilmesi için ne yapmam gerekiyor, facebook hikaye yükleme hatası. İnstagram ve whatsapp uygulamasında faal olacak şekilde kullanımı sağlanan hikaye yani durum özelliği facebook alanında da hızlı bir şekilde kullanılmaya başlandı. Artık paylaşımlarını ekstra olarak hikayelerinde de paylaşılmaktadır.

Facebook hikaye yüklenmiyor

Facebook bu hikaye yüklenemedi uyarısıyla beraber ilk kontrol yukarıda da belirttiğimiz üzere o an hikayenin kaldırılıp kaldırılmamış olmasını kontrol etmek olacaktır. Kontroller sonrasında sorun bizle alakalıysa arka planda çalışan uygulamaları kaldırarak yeniden girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Facebook bu hikaye yüklenemedi diyor, facebook hikaye açılmıyor, facebook hikaye bozuldu, facebook hikaye yüklenmiyor, facebook hikaye yükleme hatası, facebook hikaye yüklemede sorun var

Eğer gelen bildirime tıkladıktan sonra hikayeyi açmaya çalıştıysanız bundan kaynaklıda sorun yaşanmış olabilir. Gelen uyarıyı kapatarak hikaye bölümünde bize bildirim gelen kişinin hikaye paylaşımı yapıp yapmadığını kontrol ederek işlem sağlayabilirsiniz.

Son olarak facebook şifrenizi biliyorsanız eğer başka bir telefondan giriş yaparak deneme gerçekleştirmeniz de fayda var. Onun haricinde internet bağlantısıyla alakalıda sorun olabileceği ihtimalini düşünüp wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak ayarları kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ederse de sorun bildirisi üzerinden mevcutta yaşanan sorunu Facebook yetkililerine iletebilirsiniz.

TAVSİYE KONU: Facebook marketplace ilanım onaylanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here