Paylaş

Facebook bu hesap koşulları karşılamıyor. Yönünde giriş sağlanmıyorsa çözüme dair aşamaları yazımızda konu alacağız. Detaylar haberimizde.

Facebook uygulaması içerisinde bir çok taklit hesabın açıldığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bunun önüne geçilebilmesi içinde önemli adımlar atıldı diyebiliriz. Her geçen gün daha farklı adımlara başvuran Facebook yetkilileri bu alanda başarılı oldu diyebiliriz. Fakat bir çok kullanıcı da gerçekte kullandığı hesapları kaybetme ile karşı karşıya kaldı. Facebook taklit hesapların önüne geçerken bu aşama da gerçek kullanıcıların hesapları da kilitlenmiş oldu. Giriş aşamalarında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalındığını belirtebiliriz. Bir çok kullanıcının hesaplarına girişleri engellenerek giriş için kimlik, kod ya da benzeri bilgi istenilmesine gidilmiştir. Durum böyle olunca da kullanıcılar aldıkları hatalar sonrasında yapacakları işlemleri araştırma içerisine girmektedirler. Biz de bu hesap bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor sorununa yönelik işlemlerin kontrollerini inceledik. İlk olarak şunu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Facebook üzerinde açılan hesaplara gerçek isim soy isim ve doğum tarihi bilgileri girilmelidir. Onun sonrasında mevcutta kullanılan telefon numarası hesaba girilmesi lazım.

Facebook bu hesap koşulları karşılamıyor

Facebook koşulları karşılamıyor hatası veriyor, facebook bu hesap koşulları karşılamıyor, facebook giriş sorunu yaşıyorum, facebook numaramı değiştim kodu farklı numaraya gönderiyor, facebook telefon numaramı giremiyorum, facebook güvenlik kodu telefona gelmiyor. Facebook hesabında telefon numaranız güncel bile olsa karşılaşılan bu hata sonrasında numarayı girmenize rağmen kod gelmeme sorunu varsa incelemesini birlikte sağlayacağız. Ayarlarımızı gerçekleştirip işlemleri sağladıktan sonra tekrar kontrol ederek problemi gidereceğiz.

Facebook hesap koşulları karşılamıyor

Facebook hesabını güvene almak için bir çok adım mevcuttur. Ama farklı alanlarda girişi bizzat kendiniz yaparsanız da bu kez facebook hesabı güvene almak için sizden bilgiler istemektedir. Alınan hatalardan birisi olan bu hesap bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor sorununa ilgili müdahaleleri beraber gerçekleştireceğiz.

Facebook bu hesap koşulları karşılamıyor, facebook koşulları karşılamıyor, facebook bu hesap koşulları karşılamıyor, facebook telefonuma kod göndermiyor, facebook kod gelmeme sorunu, facebook hesap koşulları karşılamıyor

  • Sorunun giderilebilmesi için ilgili telefon numaranızı girerek devam et dedikten sonra kodu gireceğiniz bir ekran gelecektir.
  • Kod muhtemel olarak telefon numaranıza gelmesi gerekiyor.
  • Ama oldu ki diyelim telefon numarasına kod gelmiyor bu durumda operatör ile görüşme gerçekleştirmeniz lazım.
  • Hattınızın bağlı bulunduğu GSM operatörü ile iletişime geçtikten sonra oradan gerekli bilgilerin tarafınıza iletilmesi lazım.
  • Yani kısa mesaj bildirimleri kapatılmış olmasından ötürü sizlere kod gelmiyor olabilir.
  • Diyelim ki bu alanda herhangi bir sorun yok ise alt kısımda bulunan ‘’Bu adımla ilgili sorun yaşıyorum’’ seçeneğine tıklayıp oradan gelen adımları takip edip sorunun giderilmesine ilişkin müdahaleleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Karşılaşılan sorunu bu şekilde de giderilmesini yapamadıysanız bu durumda sorun bildirisi gerçekleştirerek Facebook yetkililerinden durumu çözmesini beklemelisiniz.

Facebook bu hesap bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor problemine ilişkin yukarıda anlattığımız işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Olurda bir sorun yaşarsanız bunu yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook etiketlenmek istemiyorum kapatılsın konumuzu inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here