Paylaş

Facebook bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor. Facebook hesabında fotoğraf buzlu bir şekilde geliyorsa nedenine ve nasıl açacağınıza bakacağız.

Facebook dünya genelinde her kesim tarafından giriş gerçekleştirilen sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamada topluluk kurallarına önem verilerek taklit hesap olarak açılan hesaplarında kapatılmasına gidilmektedir. Son zamanlarda haber kaynağı alanında gezinti yaptığınızda paylaşılan fotoğraf içeriklerinde ‘’Bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor olabilir.’’ Yazısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arkadaşınız, akrabanız ya da sevdiğiniz biri tarafından paylaşılan görselin neden bu şekilde buzlu bir şekilde gelmesini merak ediyorsanız çözüm yazı içerisinde sizlere sunulmaktadır. Özellikle intihar olaylarında görünen artış sonrasında gerek instagram gerekse de Facebook hesaplarında paylaşılan görseller bu şekilde buzlama yöntemine gitmektedir. Fotoğrafın şiddet içerikli olduğu belirtildikten sonra yine de görmek isterseniz alt alanda ‘’Fotoğrafı göster’’ yazısına tıklayarak fotoğrafı görebilmek mümkündür. Böyle bir uyarı hangi resim paylaşımlarında gelir, sadece sizin karşınıza mı çıkıyor tüm detayları paylaşacağız.

Facebook bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor

Facebook foto sansürlenmiş şiddet içeriyor hatası, facebook resim şiddeti içeriyor diyor, facebook fotoğraf neden buzlu, facebook fotoğrafı göremiyorum, facebook fotoğraf buzlu göremiyorum, facebook sansürlenmiş resmi nasıl görebilirim. Facebook hesabında her şeyde olduğu gibi artık paylaşımlarınıza da dikkat etmeniz gereklidir. Bir çok kullanıcı kitlesinin hesaplarının kapatılma sebeplerinin başında yaptıkları paylaşımlar gelmektedir.

Facebook foto buzlu görünmüyor

Topluluk kurallarına uyum sağlayan hesaplarda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Ama kural ihlali yapıldığında ya da yapılan bir paylaşım şikayet aldığında uyarı sonrasında hesabın kapatılmasına gidilmektedir.

Facebook bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor, facebook foto şiddet içeriyor, facebook fotoğraf buzlanmış, facebook fotoğraf buzlu gösteriyor, facebook fotoğraf görünmüyor, facebook fotoğraf sansürlenmiş

Hesap içerisinde gezinti sağladığınız sırada gelen fotoğrafın buzlu ve üzerinde ‘’Bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor olabilir.’’ Uyarısının gelmesindeki neden o içeriğin görüp görmek istemediğinize yönelik yapılmıştır.

Paylaşılan görsele dair içeriği görebilmek için fotoğrafın altında yer almakta olan ‘’Fotoğrafı göster’’ seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Alınan önlemler ise tamamen topluluk kurallarına uyum gösterilmesi amaçlı getirilmiştir.

Görmek isteyip istemediğinize yönelik olarak fotoğrafın üzeri bir nevi kapatılmaktadır. Tercih size ait olduğu için ne göreceğinizi bilmeden de fotoğrafı göster diyerek içeriği görmek istediğinizi onaylamış oluyorsunuz.

Facebook bu fotoğraf sansürlenmiş şiddet içeriyor sorununa yönelik bilgilerin paylaşımını gerçekleştirdik. Takıldığınız bir yer varsa bize bunu iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here