Paylaş

Facebook birine arkadaş öneremiyorum olmuyor. Facebook arkadaşınıza arkadaş tavsiye edebilmek için uygulama içerisinde ne yapmanız gerektiğine değineceğiz.

Facebook’un dünyanın en büyük sosyal medya olmasını sağlayan tek şey arkadaşlığın hızlıca gelişmesidir. Bu platformu kullanan kişiler gerek grup alanlarında gerekse de kendi kişisel hesaplarında tanımadığı kişilerle kurduğu içten muhabbet sonucu arkadaş olabilmektedir. Tabi ağı daha da geniş kılabilmek için ve kitlesini daha geniş alanlara yayabilmek adına her anlamda yenilikler getirmektedir. Bunların bir çok örneğini bulmak mümkündür. Reklamları, grupları ve herkesin kendi kişisel hesapları içerisinde açmış oldukları sayfalarla birlikte kişilerin bir birleriyle iletişim ağını kuvvetlendirmektedir. Öneriler kısmını getirerek bura da normal hayatta tanıdığımız ama facebook’ta arkadaş olmadığımız kişiler karşımıza gelmektedir. Bazen de bir arkadaş öneriniz var diye bir uyarı gelmektedir. İşte bu öneriyi siz de başka arkadaşlarınıza yapmak eminim istiyorsunuzdur. Örneğin asker devrelerinizi bulmaya bire bire yöntem budur. Herkes birbirine önerilerde bulunduğunda tüm bir topluluk aynı yerde arkadaş olmuş olacaksınız. Şimdi bu işlemi nasıl sağlanacağına göz atalım.

Facebook birine arkadaş öneremiyorum olmuyor

Facebook öneride bulunmak istiyorum, facebook bir arkadaşıma öneride bulunmak istiyorum, facebook öneride bulunma, facebook birine öneride bulunma, facebook öneri ayarları. Facebook hesabında bir arkadaşınıza bir arkadaşınızı önermek için hangi yolların izleneceğini kapsamlıca anlattıktan sonra aklınıza soru işaretleri bırakan bu bilgilerden ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook arkadaş öneremiyorum

Uygulama içerisinde bir arkadaşınıza farklı bir arkadaşınızı önermek istiyorsanız. Bu durumda o arkadaşımızın profiline geliyoruz. Buraya geldikten sonra arkadaşımızın ”Arkadaşlar” alanına tıklıyoruz.

Facebook birine arkadaş öneremiyorum olmuyor, facebook arkadaş öneremiyorum, facebook arkadaş önerme, facebook arkadaş tavsiye etme, facebook öneri ayarları, facebook öneri sorunu

Beraberinde ”Arkadaş öner” diyoruz. Önermek istediğimiz arkadaşın yanındaki arkadaşı öner bölümüne tıklıyoruz. Eğer bulamadıysanız ”Arama” kısmından arkadaşınızı arattırabilirsiniz. Ve bulanan arkadaşı öner alanına tıklamanız yeterlidir.

Şayet böyle bir alan çıkmıyorsa bu durumda uygulamadan çıkış sağlayarak yeniden giriş yapıp arka plandaki uygulamaları kapatın. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Telefonu kapatıp tekrar açarak giriş yapıp belirtilen işlemlerin denenmesi halinde artık sorun olmayacağını sizler de görebilirsiniz.

Facebook birine arkadaş öneremiyorum olmuyor gerekli olan işlem ayarlarını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here