Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Facebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor sorunu için hangi aşamaları gözden geçirmeniz gerektiğine değineceğiz.

Facebook kendi işleyişini değiştirerek getirdiği yeniliklerle göz kamaştırmaya devam etmektedir. Bilgilerini indir özelliği ile birlikte artık uygulama içerisindeki tüm verilerinizin bir kopyasını mail adresinize isteyebiliyorsunuz. Lakin çoğu kullanıcı Facebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor demektedir.

Buna neden olan etkenlerin ne olduğunu birlikte göz gezdirerek sorununuzun giderilmesini beraber sağlayacağız. Bilgilerinizin indirilme seçeneğini artık toplu olacak şekilde değil de sizin istediğiniz bilgileri seçerek de indirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız, gönderileriniz, sayfa ya da grup gönderileriniz, resim ve videolarınızı ayrı ayrı seçerek indirme işlemini sağlayabilmeniz mümkündür.

Facebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor

Facebook bilgileri indir bende yok

Facebook bilgileri indir bende yok diyenlerden biriyseniz şayet bu özelliği daha öncesinde çok sık kullanımınızdan dolayı hesapta görünmüyor olabilir. Hesabınıza bu özelliğin görünmeme nedenlerinden bir diğeri ise gelen güncellemelerinizi yapmamanızdan kaynaklanmaktadır.

Kısıtlama aldıysanız kısıtlama bitimi sonrasında hesabınıza girişinizi yaptığınızda ilgili özelliğin geldiğini görebilirsiniz. Ancak daha öncesinde böyle bir kısıtlama olmadığını bildiriyorsanız eğer bu durumda farklı bir nedeni olabilir. Dolayısıyla giriş bilgilerinize sahipseniz eğer uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak indirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bilgileri indir seçeneğinin nerede olduğunu bilmiyorsanız eğer hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda ya da alt kısımda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Açılan ekranı aşağıya doğru kaydırarak gelen ekranda ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ bölümüne tıklayıp aşağıda yer alan ‘’Ayarlar’’ alanına dokunun. Ve gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırarak ‘’Bilgilerini indir’’ seçeneğine ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi eğer siz bilgilerini indir seçeneğini göremiyorsanız aşağıdaki işlemleri devreye alabilirsiniz.

Facebook bilgileri indir çıkmıyor

Facebook bilgileri indir bende yok ve çıkmıyor

Facebook bilgileri indir çıkmıyor ve siz bütün bu işlemleri yapmanıza rağmen gelmiyor ise sorun bildir üzerinden yaşamış olduğunuz problemi Facebook’un kendi yetkililerine iletebilirsiniz. Yetkililere bu bilgilendirmeyi vermenizle birlikte sorununuzu giderebilirsiniz.

Gerekli incelemeler neticesinde hata nereden kaynaklı ise bu bilgilendirme sizinle paylaşılacaktır. Sorunun telefonda olup olmadığını öğrenebilmek için ise farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek deneme gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Facebook hakkında farklı merak ettiğiniz ve yaşamış olduğunuz bir sorun varsa eğer bunu bize yorum alanından bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikZOOM 40 dakika sınırı kalktı mı ve ne zaman kalkıyor?
Sonraki İçerikZOOM is temporarily providing unlimited time meeting services uyarısı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here