Paylaş

Facebook beni takip edenler gözükmüyor. Hesabınızda sizi takip edenler çıkmıyor ise takip etme alanını kapatmış ya da buna izin vermemiş olabilirsiniz. Ayarlara ise birlikte bakacağız.

Arkadaşlık isteği üzerine kurulu olan facebook hesaplarında eğer kişisel kendi bir hesabınız var ise bu durumda 5000 arkadaş limiti sonrasında arkadaşlık istekleri onaylanmaz. Sadece sayfaya döndürdüğünüz de işlem sağlayabilirsiniz. Onun dışında tanınmış bir hesap olarak açılım sağlayarak kişilerin takip etmelerini yapabilirsiniz. Tabi normal kişisel hesaplarında da artık takip butonunu aktif hale getirerek kişilerin sizi takip etmesine imkan sağlayabiliyorsunuz. Facebook kullanıcıları kendilerini takip eden kişilerin kim olduklarını bilmek ve onları görmek istemektedir. Bu istek sizin en doğal hakkınızdır. Belirttiğimiz yere giriş yaptığınız da sizi takip eden tüm kişileri bulabilmeniz mümkün olacaktır. Şayet belirtilen alan içerisinde takip eden kişileri göremezseniz bu durumda gözükmeme nedeni ise takip eden kişi ayarlarının kapatılmasıyla alakalıdır. Onun açılımı içinde nelere giriş yapılması gerektiğini paylaşacağız.

Facebook beni takip edenler gözükmüyor

Facebook takipçilerim nerede, facebook takipçilerim görünmüyor, facebook beni takip edenleri bulamıyorum, facebook beni takip edenleri görme, facebook takip edenler nerede, facebook takip edenleri görebileceğim bir alan var mı?, facebook takipçileri görmek istiyorum. Sizlerle arkadaş olmadan sizi takip eden kişileri görebilmeniz mümkündür. Bu zamana denk sizi takip eden hiç kimse yoksa bu durumda sizi takip eden ayarlarını kapatmış olabilirsiniz.

Facebook takip edenler nerede

Takip edenleri facebook alanında görebilmek için öncelikli olarak hesabımıza giriş yapıp profil bölümüne geliyoruz. Profil alanına geldiğiniz de ise kapak fotoğrafınızın altında ”Arkadaşlar” yazısını göreceksiniz. Bu alanda sizi takip eden birisi varsa ekrana gelecektir.

Ekranda takipçiler görünmüyorsa sağ tarafta var olan diğer butonuna tıklamanız gerekiyor. Oraya tıkladığınız da ”Takip ettiklerin” seçeneğine giriyoruz. Zaten eğer takip isteklerini kapalı hale getirdiyseniz bu durumda facebook ekranda size uyarı verecektir. Kendi takipçilerinin olmasını ister misin? Şeklinde gelen uyarının altında bulunan ”Herkesin beni takip etmesine izin ver” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Facebook beni takip edenler gözükmüyor, facebook takipçilerim gözükmüyor, facebook takip edenler nerede, facebook takip edenler bende yok, facebook takipçilerim nerede, facebook beni takip edenler

Yalnız size facebook bir uyarı bilgilendirmesi vermiyorsa uygulama içerisinde;

  • Ayarlar>Herkese açık gönderiler>Beni kimler takip edebilir yazısının sağında var olan seçeneği ”Herkese açık” hale getirmeniz durumunda artık sizi de takip edebilecekler.
  • Ve belirtilen alana geldiğiniz de ise ”Takipçilerin” yazısı olacaktır. Oraya tıkladığınız da sizi takip eden tüm kişileri görebilmeniz mümkündür.

Facebook beni takip edenler gözükmüyor, facebook takipçilerim gözükmüyor, facebook takip edenler nerede, facebook takip edenler bende yok, facebook takipçilerim nerede, facebook beni takip edenlerFacebook beni takip edenler gözükmüyor, facebook takipçilerim gözükmüyor, facebook takip edenler nerede, facebook takip edenler bende yok, facebook takipçilerim nerede, facebook beni takip edenler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here