Paylaş

Facebook beğenilen tüm sayfaları görme. Hesabınızda beğendiğiniz tüm sayfaları bulmak ya da nerede olduğunu merak ediyorsanız detaylar yazımızda.

Facebook kendi içerisinde sürekli güncellemeye gitmektedir. Haliyle her bir güncelleme sonunda da yenilikleri hesaplara dahil etmektedir. Facebook sayfalar kısa yol bağlantısını telefonların ana ekranına getirmiş durumdadır. Bu özellikten nasıl yararlanacağınıza ise birlikte bakacağız.

Facebook kullanımı eskiye oranla daha kolay hale gelmiş durumdadır. Facebook’a telefon üzerinden giriş yapıyorsanız eğer eminim siz de alt kısma eklenen kısa yolları görmüşsünüzdür. Bu kısa yollar zamanla daha da genişletilmektedir.

Facebook’ta grup ve sayfaların her geçen gün çoğaldığını söylemek mümkündür. Hesabınıza yeni gelen sayfalar kısa yoluna tıklayarak beğendiğiniz sayfayı çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Hesabınızı açtığınız günden bu zamana kadar olan süre içerisinde ne kadar sayfa beğenmişsiniz bunları görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Facebook beğenilen tüm sayfaları görme

Birlikte yapacağımız işlem aşamalarıyla birlikte sizlerde artık tüm sayfaları bulabileceksiniz. Bu aşamada sizden istediklerimizi doğru şekilde işleme koymanız olacaktır. Hazırsanız eğer başlayalım.

Facebook beğenilen sayfalar

 Ayarlara başlamadan önce ilk olarak uygulamanın güncel olup olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bunun içinde Play store ya da Apple store giriş yaparak oradan bakabilirsiniz. Kontrolleri yaptığınızda uygulamalar güncel ise eğer aşağıdaki adımları işleme koymanız yeterli olacaktır.

facebook beğenilen sayfalar
  • Telefonunuzdan Facebook uygulamanıza giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra alt kısımda kısayollar göreceksiniz. Bu kısayolların içerisinde ‘’Bayrak’’ sembolünü görmeniz lazım onun üzerine dokunun.
  • Sayfalar alanına erişim yapacağınızdan dolayı gelen ekranın üst tarafında ‘’Beğenilen sayfalar’’ butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda hesabınıza üyelik yaptığınız tarihten bu zamana kadar olan dönemde ne kadar sayfa beğendiyseniz hepsini görmüş olacaksınız.
  • Gelen ekranda ‘’Beğendin’’ yazan butona tıklayıp sayfaları beğenmekten vazgeçebilirsiniz.
  • Düzenleme yapmak istediğiniz sayfanın sağ tarafında (…) noktalı bölüme tıklayın.
  • Facebook beğenilen tüm sayfaları bu yöntem ile görmüş olacaksınız.
  • Sizde bu alan görünmüyorsa uygulamanızın güncel olmamasıyla alakalıdır. Uygulamayı güncel hale getirmeniz halinde sizin hesabınıza da bu kısayol gelecektir.

Facebook hesabınızda beğenilen tüm sayfaları yukarıdaki adımları takip ederek görebilirsiniz. Bu aşamada sormak ya da eklemek istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

facebook beğenilen sayfalar nerede
Facebook beğenilen tüm sayfaları görme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here