Paylaş

Facebook bakım nedeniyle giremiyorum. Facebook kısa bir süre sonra geri dönecek uyarısı sonrasında yapılacak işlemleri yazımızda bulabilirsiniz.

Facebook hesabına giriş yapmak isteyen kullanıcılar 13 Şubat 2019 tarihinde böyle bir uyarı ile karşı karşıya kaldılar. Yaşanan sorun sonrasında hesapların çalındığını ya da girişin engellendiğini düşünen kişi sayısı da oldukça fazladır. Oluşan sorun sadece Facebook üzerinde değil, instagram ve whatsapp hesaplarında da yaşanmaktaydı. İnstagram akış yenilenmeme, mesaj göndermeme sorunu yaşatırken aynı şekilde whatsapp hesabında da fotoğraf gönderimine ilişkin işlemler yapılamamaktaydı. Sıkıntıların ne ile alakalı olduğunu ise zaten facebook verdiği uyarının hemen altında yazmaktadır. Facebook bakım nedeniyle kapalı 1 kaç dakika içerisinde geri dönecek bilgisi vermektedir. Alınan hata genel bir hata olmasından ötürü Facebook veri tabanı alanında güncellemeye gittiğinden ve çalışma olduğundan kaynaklıdır. Ama genel olmadığını düşünen kişi sayısı da fazladır. Yanınızdaki hesaplar giriş yapabilirken sizin giriş yapamamanızın nedenini de yazımızda paylaşacağız.

Facebook bakım nedeniyle giremiyorum

Facebook bakım var hesap açılmıyor, facebook kısa süre sonra geri dönecek, facebook geri dönecek hatası nedir, facebook bakımdan dolayı girilmiyor, facebook bakım var diyor, facebook bakım ne zaman bitecek, facebook bakımın bitme süresi nedir. Bu ve benzeri tüm aklınıza takılan soruların yanıtsız kalmaması için ilgili tüm işlemlerin kontrollerini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yazımızda tüm soruların yanıt bulacağından emin olabilirsiniz.

Facebook geri dönecek sorunu

Facebook’a siz giriş yapamazken arkadaşlarınız giriyorsa onlarda da beğeni yapamama, yorum yapamama, video açılmama ya da mesaj göndermeme gibi sorunlar meydana gelmektedir. Yani bir özellikten yararlanamayabilirler. Onun dışında facebook kod sorunu ile karşılaşan kişilerinde sayısı hayli fazladır.

Facebook bakım nedeniyle giremiyorum, facebook bakım var, facebook bakım ne zaman biter, facebook geri dönecek, facebook geri dönmüyor, facebook bakımdan dolayı açılmıyor

Kod istemenize rağmen kod gelmiyorsa bu çalışmanın devam etmesinden kaynaklanmaktadır. Yani sürekli kod istediğiniz de bu seferde bu alanda bir kısıtlama yaşayacaksınız. Facebook birkaç dakika içerisinde geri döneceğini bildirse de çalışma birkaç dakika değil, birkaç saat kadar uzayabilmektedir.

Kısaca özet geçecek olursak bu ve benzeri yaşanan sorunlarda herhangi bir işlem sağlamadan yapılan çalışmaların bitmesini bekleyebilirsiniz. Ki zaten siz yapılan çalışma bittiğinde hesaplarınıza rahatlıkla giriş yapabildiğinizi, yorum ya da beğeni ile birlikte mesaj gönderimi sağlayabileceğinizi görebilirsiniz.

Bakım çalışması sadece Facebook üzerinde değil, instagram ve whatsapp üzerinden de hata alındığında yine aynı sükunet içerisinde beklemekte fayda bulunmaktadır. Sizle alakalı sorun olmadığı için beklemek en iyi çözüm yöntemidir.

Facebook bakım nedeniyle giremiyorum problemiyle alakalı sormak istediklerinizi yorumdan bizlere aktarabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here