Paylaş

Facebook aynı numarayla kaç hesap açılır. Bir tek telefon numarası üzerinden kaç facebook hesabı açacağınızı yazı içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Facebook dünyanın en çok kullanıcı kitlesine sahip olan ve en çok giriş gerçekleştirilen sosyal medya uygulamalarından birisidir. Uygulama alanında bir çok taklit hesabın olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Açılan bir çok taklit hesabın önüne geçildi diyebiliriz. Facebook üzerinde bu kadar çok hesap açılmasındaki temel neden ise farklı farklı kişilerin farklı alanlarda hesap açmasıyla alakalıdır. Facebook üzerinde çeşitli bir çok hata ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bunlarla ilgili nelerin gerekli olduğunu zaten hazırlamış olduğumuz yazılarımızla sizlere paylaşımını gerçekleştirmekteyiz. Ama son dönemlerde sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de aynı numara üzerinden kaç hesap açılmasıdır. Normal şartlarda facebook hesabında aynı numaradan farklı bir hesap açılması mümkündür. Kod gönderimi yapılmakta ve yapılan kod gelen telefondan istenilen adrese girildiğinde sizin onayınız doğrultusunda yapıldığı anlaşılmaktadır. Ama ilerleyen aşamalarda kontrol ettiğiniz de kendi hesabınız da bir numara kayıtlı olmadığını göreceksiniz. Numara kayıtlı olmadığı içinde ister istemez sorun ile karşılaşacaksınız.

Facebook aynı numarayla kaç hesap açılır

Facebook hesap açma limiti nedir, facebook aynı numaradan kaç hesap açabilirim, facebook hesap açma sınırı kaçtır, facebook aynı numaradan hesap açma limitini merak ediyorum, facebook hesap açma kotası nedir, facebook aynı telefon numaradan birden fazla hesap açmak mümkün mü. Facebook sahte hesapların önüne geçilebilmesi için önemli aşamalar atlatmıştır. Şimdilik böyle bir şeye müsaade göstermesi halinde tekrar taklit hesapların artmasıyla ilgili durumla karşı karşıya kalınacaktır.

Facebook hesap açma limiti

Facebook üzerinde bir telefon numarasından sadece bir tane hesap açılımı sağlanmaktadır. Ama farklı bir hesap açmaya karar verdiğiniz de aynı numarayı kullanabilirsiniz. Fakat burada tek bir sorun var o numara artık gerçek hesabınız da değil açtığınız yeni hesapta gözükecektir.

Facebook aynı numarayla kaç hesap açılır, facebook hesap açma limiti, facebook hesap açma sınırı, facebook hesap açma kotası, aynı numaradan kaç face açılır, aynı numaradan facebook açılır mı

Böyle bir durumda da mevcutta kullandığınız hesapla ilgili bir sorun yaşandığında kendi numaranıza kodun gelmesi ya da farklı bir bilginin gönderilmesi mümkün olmayacaktır. Hal durum böyleyken ikinci bir hesaba kesinlikle facebook hesabınızdaki bilgilerin girişini sağlamanıza gerek bulunmamaktadır.

Yani kısaca özet geçecek olursak aynı numaradan ikinci bir hesap açılabilir. Ama o numaraya kayıtlı giriş yaptığınız hesabınıza girememe durumuyla da karşı karşıya kalabilirsiniz. O yüzden 1 numara üzerinden sadece bir hesap açılabilmektedir.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook dil ayarları nasıl yapılır resimli anlatım yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here